جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نشست نماینده مردم استان در مجلس با مدیر کل مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست نماینده مردم استان در مجلس با مدیر کل مرکز ایلام

نشست نماینده مردم استان در مجلس با مدیر کل مرکز ایلام

نشست نماینده مردم استان در مجلس با مدیر کل مرکز ایلام

علی محمدی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی دراین نشست با اشاره به تولیدات فاخر صداوسیما ی مرکز ایلام در سال های اخیر گفت: برنامه سازان صداوسیمای مرکز ایلام توانسته اند با تولید آثار فاخر در حوزه های سیما، رادیو و خبرتاثیر چشم گیری بر جذب مخاطب داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تعامل بیش از پیش نمایندگان مردم در مجلس با رسانه استانی افزود: این تعامل می تواند دستاوردهای مختلفی در حوزه ی فرهنگ و تبین ارزش های دینی واسلامی داشته باشد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام هم با اشاره به اینکه در نه ماهه اخیر تلاش های گسترده ای برای معرفی ظرفیت های استان از سوی رسانه استانی صورت گرفته گفت: یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توان به جذب سرمایه گذار برای رفع محرومیت های استان اقدام نمودتولید و تهیه برنامه ها یست که قابلیت ها وپتانسیل های استان رادر سطح ملی وحتی بین المللی مطر ح کند.

در ادامه نشست طرفین در خصوص چگونگی تعامل بیشتر بین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با رسانه استانی ، به منظور حل مشکلات مردم وبرون رفت استان از محرومیت بحث وتبادل نظر کردند.