سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

نشست نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با مدیران صداوسیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با مدیران صداوسیمای مرکز

نشست نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با مدیران صداوسیمای مرکز

نشست نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با مدیران صداوسیمای مرکز

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در نشست با مدیرکل، قائم مقام ، معاونان و مدیران صداوسیمای خلیج فارس با اشاره به آیاتی ازکلام الله مجید به موضوع تحقق وعده های الهی اشاره کرد و گفت: ما انقلابمان را با دست خالی اما با توکل به خدا به پیروزی رساندیم.

وی گفت: امروز صداوسیما بلندگوی فرهنگ انقلاب اسلامی است ودرعرصه های مختلف به توفیقات ارزشمندی دست یافته  و در سایه تلاش وهمت کارکنان رسانه ملی به عنوان سربازان فرهنگی نظام اسلامی شاهد حضور فرهنگ انقلاب اسلامی نه تنها درمنطقه بلکه دراقصی نقاط جهان هستیم.

آیت الله نعیم آبادی افزود: خط ماخط رهبری است که مهمترین اصل آن وحدت کلمه است و صداوسیما به عنوان یکی از حساس ترین نقاط باید با حفظ استقلال صدای نظام ورهبری باشد ومصلحت نظام وانقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرا ر دهد.

جلایی مدیرکل صداوسیمای مرکزخلیج فارس نیز در این دیدار با اشاره به نقش ایران اسلامی در مبارزه با استکبار گفت: منطقه جنوب کشوربویژه استان هرمزگان سابقه ارزشمندی درمبارزه با استعمار واستکبار دارند که نشان دهنده خصلت آزادگی وآزاد اندیشی مردم این دیار است .

مدیرکل مرکز خلیج فارس گفت: رهبرانقلاب مسئولان صداوسیما را سربازان وسرداران قرارگاه عملیاتی جنگ نرم دانسته و فرموده اند صداوسیما باید دراین جنگ نرم بتواند به پیشبرد اهداف انقلاب کمک کند .