سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نشست هماهنگی برگزاری بیستمین جشنواره در کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست هماهنگی برگزاری بیستمین جشنواره در کردستان

نشست هماهنگی برگزاری بیستمین جشنواره در کردستان

 

نشست هماهنگی برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها ی رسانه ملی با حضور رییس ، دبیر و اعضای برگزاری جشنواره در سنندج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در ابتدای نشست سید ابوالحسن موسوی زاده رئیس ستاد مرکزی جشنواره تولیدات مراکز با تبیین فعالیت های مختلف اعضای برگزاری و کمیته های بیستمین جشنواره گفت: کلیه نیازها و همچنین اقدامات مورد نظر باید بررسی شود تا در زمان برگزاری با هیچ مشکلی مواجه نشویم .

 ابوالقاسم امان اللهی مدیرکل صداوسیمای کردستان نیز در این نشست گفت: صداوسیمای مرکز کردستان شهریور امسال، میزبان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان هاست. میزبانی جشنواره بیستم تولیدات رادیویی و تلویزیونی یکی از مهمترین رویدادهای سال های اخیر و فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی کردستان است.

وی با بیان اینکه تاکنون جلسات هماهنگی و کمیته های متعددی در سنندج و تهران برای برگزاری مطلوب این جشنواره ملی برپا شده است، گفت: با توجه به  بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگی بودن استان کردستان، باید زمینه برگزاری هرچه بهتر این جشنواره فراهم شود.

مسئولین برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی و مدیران و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان دیروز همچنین با استاندار کردستان دیدار و مسائل و راه های برگزاری هر چه بهتر جشنواره بیستم را بررسی کردند.

استاندار کردستان در این دیدار، برگزاری این جشنواره را گامی اساسی برای شناساندن این استان به مردم کشور و تأمین امنیت ملی در کردستان بیان کرد.

عبدالمحمّد زاهدی گفت: میزبانی این جشنواره مایه مباهات و خرسندی مردم و مسئولان در استان کردستان است.

مسئولین برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی و مدیران و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان همچنین دیشب در دفتر رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان مسائل مربوط به پشتیبانی از جشنواره را بررسی کردند.