سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نشست هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز

نشست هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز

 

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز گفت از تمام توان و ظرفیت موجود در صدا و سیما در راستای برگزاری هرچه بهتر این اجلاس استفاده خواهیم كرد تا پیام این اجلاس به درستی در بین مردم ترویج یابد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با تشریح برنامه های صدا و سیما در زمینه اقامه نماز و ترویج فرهنگ نماز گفت:
تمام مسئولان استانی باید از این فرصت که به استان البرز داده شد در ترویج و تبلیغ نماز با تمام قوا استفاده کنند .
علی رامک با بیان اینکه جلسات متعددی در رابطه با اقدامات انجام شده اجلاس تاکنون برگزار شده است  از اعضای کمیته تبلیغات  خواست که با هماهنگی نسبت به اجرای کامل مصوبات اجلاس اهتمام ویژه داشته باشند.
رامک با اشاره به اینکه مهمترین اولویت برگزاری این اجلاس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین اقشار مختلف است گفت تیزر فراخوان برگزای این اجلاس به نوبت در صدا و سیمای البرز به روی آنتن می رود.
وی همچنین از تهیه سرود ویژه اجلاس خبر داد و افزود: در صورت تأمین منابع مالی آمادگی داریم در خصوص نماز یک نظرسنجی در سطح استان انجام دهیم .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز گفت: برنامه هایی در خصوص اجلاس نماز در حال ساخت است و  برنامه ریزی نیز برای پخش چندین نوبت گفتگوی ویژه خبری در این خصوص قبل و بعد از اجلاس انجام شده است .
در این نشست همچنین حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز البرز نیزبا بیان اینکه نیاز است دستگاه های مربوطه استانی برنامه ریزی منسجم و هدفمندی برای برگزاری این اجلاس داشته باشند گزارشی از جلسات برگزار شده توسط كمیته های اجلاس ارائه نمود .
حجت الاسلام و المسلمین موسوی همچنین از برگزاری سه همایش جانبی یک روز قبل از اجلاس با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور خبر داد و گفت دیدار با دانشجویان و اساتید استان، با شاغلین شهرک های صنعتی و همچنین مربیان پرورشی آموزش و پرورش از جمله این برنامه های جانبی خواهد بود .
بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان البرز 18 آذرماه سالجاری در موسسه آموزشی امام خمینی (ره ) شهر کرج برگزار خواهد شد .