جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نشست هم اندیشی تبیین رسالت و نقش هنرمندان در بیانیه گام دوم اتقلاب در صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست هم اندیشی تبیین رسالت و نقش هنرمندان در بیانیه گام دوم اتقلاب در صدا و سیما

نشست هم اندیشی تبیین رسالت و نقش هنرمندان در بیانیه گام دوم اتقلاب در صدا و سیما

 

نمایندگان دستگاه های فرهنگی و هنرمندان بسیجی با هماهنگی بسیج هنرمندان در هفته هنر انقلاب اسلامی در نشست هم اندیشی تبیین رسالت و نقش هنرمندان در بیانیه گام دوم اتقلاب به میزبانی صدا و سیما گردهم آمدند.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري: مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تبیین هنرمندانه راهبردی است که مسیر انقلاب اسلامی را در چهل سال آینده ترسیم می کند.

دکتر افشارنیا افزود: گام دوم انقلاب، گام محتوایی در حوزه پیام است که نهضت انتشار مفاهیم انقلاب را می طلبد و تحقق آن استفاده از نظریه پردازان مقبول انقلابی با تفکر جوان و سخنوران آگاه، به روز و دارای اندیشه های متعالی را می طلبد که به جذب مخاطبین فعال کمک می کند.

توجه به سابقه تمدن ایرانی، امید گرایی، کادرسازی جوانان متعهد وانقلابی، استفاده از ظرفیت جوانان در مدیریت های فرهنگی استان، تشکیل گروه های تخصصی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، به دور از نگاه های حزبی، جناحی و گروهی، بکارگیری نویسندگان هنرمند و متعهد در تولید آثار فاخر هنری از مهمترین مطالباتی بود که در نشست هم اندیشی تبیین رسالت و نقش هنرمندان در بیانیه گام دوم انقلاب بیان شد.