جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نشست هم اندیشی رسانه استانی مازندران برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست هم اندیشی رسانه استانی مازندران برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

نشست هم اندیشی رسانه استانی مازندران برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

 

بیانیه گام دوم انقلاب و راهکار‌های اجرایی مسئولان برای تحقق آن در شبکه مازندران تبیین می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مازندران ، در نشست هم اندیشی مدیران کل، کارشناسان، نخبگان و جمعی از ائمه جمعه و تولیدکنندگان مازندران با مدیران صداوسیمای استان درباره اجرایی کردن اهداف بیانیه گام دوم اعلام شد: این بیانیه باید برای عموم تبیین و زمینه‌های بروز آن در استان تدوین شود.

در این نشست که در صداوسیمای مازندران برگزار شد، بر حفظ تعادل در مواجهه با فضای مجازی، فعالیت‌های موثر و امید بخش در معرفی توانمندی ها، بیان واقعیتها، توجه به اهمیت حضور جوانان در فضای مجازی و برنامه ریزی در این زمینه، تاکید شد.

همچنین در این نشست، تشکیل ۷ گروه کارشناسی تخصصی برای ۷ محور بیانیه، برجسته سازی و الگوسازی دستاورد‌ها و توانمندی ها، محوریت قراردادن اقتصاد دانش محور، پرهیز از شعارزدگی و توجه به عملگرای در اجرای مصوبات و برنامه‌ها و ضرورت تسلط کامل مدیران استان بر گام دوم مورد ارزیابی قرار گرفت.

هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران در این نشست با اعلام آمادگی رسانه استانی برای تبیین کامل و دقیق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گفت: پیشنهاد و راهکار‌های کارشناسان در برنامه سازی برای این هدف استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت ۷۰ درصدی مخاطبان شبکه مازندران، افزود: صدا و سیما در پیاده کردن محور‌های ۷ گانه بیانیه مقام معظم رهبری نقش موثری دارد و همه تلاش خود را برای تولید برنامه‌های فاخر در بخش‌های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی به کارخواهد گرفت.