سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نظارت درست باعث شده تا آثار از کیفیت خوبی برخوردار باشند - صفحه محتوایی خبر

 

 

نظارت درست باعث شده تا آثار از کیفیت خوبی برخوردار باشند

نظارت درست باعث شده تا آثار از کیفیت خوبی برخوردار باشند

 

مریم کشکولی نیا داور بخش پویانمایی فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند در گفت و گو با ستاد خبری دومین جشنواره ملی پویا نمایی بیان کرد: من فکر می کنم در چند سال اخیر و به خصوص در دو سال گذشته و با وجود چنشن جشنواره ای آثار از کیفیت مطلوب تری برخوردار بوده است. چون من سال ها بود که از اینگونه آثار راضی نبودم. اما با وجود نگاه جدی که به این مقوله شد، باعث شد تا تولید کنندگان انیمیشن با دقت نظر بیشتری آثار خود را بسازند و به جشنواره ارائه دهند. از این رو این جشنواره توانسته انگیزه لازم را برای تولید کنندگان ایجاد کند.

وی همچنین ادامه داد: درباره آثار ارائه شده هم باید عرض کنم که به لحاظ محتوا و کیفیت آثار خوبی به جشنواره ارائه شده است. از طرفی قصه گویی ها بهتر از گذشته شده است. از این رو نظارت بهتر و رقابت جدی تری که در این جشنواره شکل گرفته باعث شده تا نتیجه خوبی در این زمینه حاصل شود.

عضو شورای عالی جشنواره خاطر نشان کرد: به هر حال هر جشنواره ای در ابتدا کاستی هایی دارد که با توجه به تداوم آن قطعا در دوره های بعد مدام شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود. از جمله اینکه نگاه تولید کنندگان و هنرمندان جدی تر می شود و چون در یک رقابت خاصی آثارشان قرار می گیرد، باعث می شود تا با انگیزه و نگاه جدی تر و کیفیت بیشتری آثار خود را بسازند.