سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

نقش بی بدلیل صدا و سیما در حضور حداکثری مردم در انتخابات 98 - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش بی بدلیل صدا و سیما در حضور حداکثری مردم در انتخابات 98

نقش بی بدلیل صدا و سیما در حضور حداکثری مردم در انتخابات 98

 

مدیر کل صدا و سیما در نشست خبری انتخابات اسفند 98 بر پوشش مناسب رسانه ای و جلب مشارکت مردم و اعتماد اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، منتظر حجت در جلسه هم اندیشی با موضوع انتخابات  98  ‌افزود: انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی، اولین انتخابات کشور در گام دوم انقلاب اسلامی است و با توجه به شرایط کلی کشور بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است و هر رای که توسط مردم عزیز ما به صندوق‌ها ریخته شود ضربه محکمی به دهان مستکبرین و دشمنان این نظام است و رویکرد اصلی صدا و سیما هم در شبکه‌های ملی و هم شبکه‌های استانی، اطلاع رسانی، بسترسازی و فضاسازی برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات است.

منتظر حجت در ادامه افزود: شبکه استانی گلستان با بسیج تمام تجهیزات و امکانات خود در روز 2 اسفند 1398 لحظه به لحظه حماسه آفرینی های مردم همیشه در صحنه و خطه سرسبز گلستان را پوشش خواهد داد.

مدیر کل صدا و سیما با بیان اهمیت انتخابات درنظام اسلامی و با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به تدابیر اندیشیده شده اشاره کرد و افزود : از ساعت ۷ صبح روز جمعه 2 اسفند ویژه برنامه های انتخاباتی سیما و صدا آغاز و از اولین دقایق شروع انتخابات حضور مردم در پای صندوقهای رای را به تصویر خواهیم کشید بطوری که تلاشهای همکاران درواحدهای مختلف درروز انتخابات به اوج خود خواهد رسید.

منتظر حجت اذعان داشت: در روز انتخابات صدا وسیمای گلستان با پخش زنده ویژه برنامه های "تجلی  حضور" در سیما و "روز انتخابات" در صدا و نیز با تدارک و آماده سازی نزدیک به 32  گروه رادیویی، تلویزیونی و خبری در شهرستانها و بخشها و روستاها، حضور گسترده مردم درانتخابات را پوشش خواهند داد.

7 گروه تلویزیونی در روز 2 اسفند برای تهیه گزارشه ای مردمی و انعکاس حضـور پرشـور مردم در پای صندوق های رای از اولین ساعت تا پایان زمان رای گیری تلاش خواهند نمود6 گروه رادیویی بابیش از12 گزارشگر آزاد  و  20 گروه خبری در مرکز استان و شهرستانها آماده انعکاس حضور مردم و پوشش حماسه ای دیگر در این خطه از کشورمان هستند.

منتظر حجت به ارتباط زنده این مرکز با سایر مراکز استانی و شبکه های سراسری نیز اشاره کرد و گفت : این مرکز با استقرار سه واحد سیار تلویزیونی، SNG، سولیتون و بهره گیری از امکانات فیبرنوری در مناطق مختلف استان و شعبات اخذ رای امکان ارتباط زنده تلویزیونـی و رادیویی از محل اخذ آراء با شبـکه های سراسری سیما و صدا را فراهم نموده اسـت.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک مردم با فضای مجازی رسانه ملی خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و مسابقه پیامکی، پیام ها و عکس های ارسالی مخاطبان را برای اثرگذاری بیشتر انعکاس داده می شود.

مدیر کل صدا و سیما  اشاره ای هم به جایگاه مهم شبکه استانی در میان مخاطبان نمود و بیان داشت: شبکه استانی مورد وثوق و اطمینان مردم بوده وهست و اطلاع رسانی دقیق و به موقع از اطلاعیه های ستاد انتخاباتی استان خواهیم داشت تا اطلاعیه های این ستاد به سمع و نظر مردم رسانده شود و با حفظ مرجعیت رسانه ملی، شاهد انتخاباتی پرشور، عادلانه، سالم و اخلاقی باشیم و سرنوشت خوبی برای کشور و نظام اسلامی با حضوپرشور مردم پای صندوق های رای رقم بخورد.