سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نقش بی بدیل رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان در نشان دادن و انعکاس حضور مردم در جشن انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش بی بدیل رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان در نشان دادن و انعکاس حضور مردم در جشن انقلاب

نقش بی بدیل رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان در نشان دادن و انعکاس حضور مردم در جشن انقلاب

 

جلسه هم اندیشی فرمانده سپاه نینوا استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان برگزارشد و راهکارهای تعامل رسانه ای این دو نهاد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز سپاه و صدا و سیما را دو بازوی قوی و اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: تعامل و همکاری بین سپاه و صدا و سیما می‌تواند دستاوردهای زیادی داشته باشد که از جمله این دستاوردها توسعه فرهنگی استان است چرا که این دو نهاد هر دو از نهادهای اصلی و سرشاخه ارگان‌های نظام هستند.

منتظر حجت اظهار داشت: تمامی تلاش ما بر این مهم استوار است که با همه دستگاه‌ها و نهادهای انقلاب تعامل داشته باشیم و تلاش آنان را به عنوان خدمات نظام به مردم معرفی کنیم که در این زمینه از هیچ تلاشی برای انعکاس و انتشار برنامه‌ها، تولیدات و اخبار خود غافل نمی شویم و سه رکن اصلی دقت، صحت و سرعت در تولیدات خود را نیز هرگز فراموش نمی‌کنیم.

وی اذعان داشت: در نظر داریم تا با تعامل سپاه استان با تولید برنامه‌های فاخر به استقبال جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی برویم.

در ادامه این دیدار فرمانده سپاه نینوا با تقدیر از همکاری های همه جانبه صدا و سیمای استان با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسانه و امنیت دو موضوعی هستند که در کنار یکدیگر می توانند اعتماد و اعتبار نظام را تثبیت نمایند.

سردار معروفی با بیان این که دشمنان درصددند  که اجازه جشن گرفتن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را ندهند، افزود: نقش رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان در نشان دادن و انعکاس این حضور و حماسه ملی، بی بدیل است.

وی مسائل اقتصادی و فرهنگی را نقطه هدف دشمنان انقلاب در براندازی نظام مقدس اسلامی دانست و یادآور شد: حوزه های جنگ سخت و نرم که همان حوزه فرهنگی است جدایی ناپذیر می باشد و تقویت و توسعه فعالیت در حوزه جنگ نرم یکی از ضرورت های امروز جامعه اسلامی است.