جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نقش بی بدیل شبکه های استانی صداوسیما در افزایش آگاهی عمومی دستاوردی مهم است - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش بی بدیل شبکه های استانی صداوسیما در افزایش آگاهی عمومی دستاوردی مهم است

نقش بی بدیل شبکه های استانی صداوسیما در افزایش آگاهی عمومی دستاوردی مهم است
 
وزیر بهداشت در نامه‌ای به دکتر دارابی، نقش رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی را در شرایط شیوع کرونا دستاوردی مهم و ثبت شده در تاریخ این مرز و بوم دانست.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در پی پخش ویژه برنامه گرامیداشت درگذشتگان بیماری کرونا، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه کبری(س) از شبکه‌های استانی و ارسال و پخش پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این برنامه، دکتر علی دارابی معاون رسانه ملی در نامه‌ای از این اقدام دکتر نمکی و تلاش مجموعه کادر درمانی کشور در مهار بیماری کووید – 19 قدردانی کرد.
بر این اساس وزیر بهداشت هم متقابلا در نامه‌ای خطاب به دکتر دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی، ضمن تشکر از پیام وی خاطرنشان کرده است: این پیام موجب دلگرمی اینجانب و همکارانم شد، بی تردید اگر همراهی‌های مشتفقانه و شبانه‌روزی و دلسوزانه شما و دیگر عزیزان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در کلیه شبکه‌های ملی و استانی نبود، توفیق همکاران اینجانب در مهار بیماری بدینگونه میسر نمی‌شد.
دکتر سعید نمکی در ادامه آورده است: نقش بی بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی و همچنین ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ کشورمان به عنوان دستاوردی مهم به ثبت رسیده است. امید است در ادامه راه بتوانیم از مساعدت‌های ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار کامل بیماری، شاهد سلامتی و شادابی مردم عزیز کشورمان باشیم.