جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نقش بی بدیل صدا و سیما در جذب حداکثری عامه مردم - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش بی بدیل صدا و سیما در جذب حداکثری عامه مردم

نقش بی بدیل صدا و سیما در جذب حداکثری عامه مردم

 

نماینده مردم کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیما در خصوص تولید و پخش ویژه برنامه های اربعین حسینی دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیمای مرکزدر این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این مرکز در ماه محرم، مهمترین رسالت این رسانه ملی را برنامه سازی جهت جذب حداکثری  مخاطب بیان کرد.

عبدالحسینی در ادامه از اقدامات و برنامه ریزی های رسانه استانی برای برنامه سازی در خصوص ماه صفر و اربعین سید و سالار شهیدان استان خبر داد و افزود: با تمام امكانات و توان خود در راستای معرفی پتانسيل ها، رفع موانع و مشكلات حوزه های مختلف استان  و بویژه انعکاس مراسم عزاداری حسینی و دسته جات سینه زنی مردم در سطح استان و شهرها و روستاهای اطراف تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی در پایان هدف اصلی و اولویت برنامه سازی رسانه استانی را توجه جدی به توسعه استان در همه بخش ها دانست و افزود: تولید برنامه های متنوع وتاثیر گذار با هدف معرفی ظرفیت ها، کمک به حل مشکلات مردم و جذب حداکثری مخاطبان از عمده اهداف برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گلستان است.

در ادامه نماینده مردم کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت ضمن قدردانی از تلاش كاركنان اين مركز در انعكاس اخبار و مسائل مربوط به استان گفت : صدا و سیمای گلستان در معرفی ظرفیت ها و پتانسیل و توسعه استان به عنوان موثرترین و تاثیرگذارترین رسانه می تواند نقش مهمی ایفا نماید.

نور قلی پور همچنین با قدردانی از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیما در تولید برنامه های متنوع در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت:  در این ایام نیروهای صدا و سیما با تلاش زیاد توانستند همچون سال های گذشته این شور حسینی مردم را به خوبی به گوش جهانیان برسانند.

وی افزود: مردم و مسؤلان استان وظيفه سنگينی را در امر بزرگداشت اين ايام دارند با بيان اين كه در اين زمينه ها، برنامه ريزی و هماهنگی های خوبی را صدا و سیمای گلستان انجام داده تقدیر و تشکر کرد.

نماینده مردم کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی در استان در پایان گفت: رسانه ها نقش بسزایی در روشنگری جامعه دارند و صدا و سیما باید در جذب حداکثری عامه مردم برنامه ریزی داشته باشد.