سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نقش بی بدیل صدا و سیما در جهت توسعه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش بی بدیل صدا و سیما در جهت توسعه استان

نقش بی بدیل صدا و سیما در جهت توسعه استان

 

نماینده مردم کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان دیدار کرد و اولویت برنامه سازی رسانه استانی را در راستای توجه جدی به توسعه استان در همه بخش ها خواستار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیرکل مرکز در این دیدار هدف اصلی و اولویت برنامه سازی رسانه استانی را توجه جدی به توسعه استان در همه بخش ها دانست و گفت: تولید برنامه های متنوع وتاثیر گذار با هدف معرفی ظرفیت ها، کمک به حل مشکلات مردم و جذب حداکثری مخاطبان از عمده اهداف برنامه سازان صدا و سیمای مرکز است.
عبدالحسینی با اشاره به رشد کمی برنامه های صداوسیمای مرکز گلستان در سال های اخیر گفت: میزان پخش برنامه های شبکه گلستان به 20 و شبکه استانی رادیو به 24 ساعت رسیده و این حجم گسترده تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی  وتلاش در جبهه فرهنگی نیاز به حمایت و پشتیبانی جدی دارد.
وی مهمترین مطالبه مردم نواحی مختلف استان را بهره مندی از شبکه های دیجیتال دانست و افزود: با توجه به درخواست های مکرر مسئولین و ساکنان مناطق باقی مانده استان درصورت تامین اعتبارات لازم امیدواریم که باقی مانده مناطق فاقد پوشش دیجیتال هم از این نعمت برخوردار شوند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در استان گلستان هم با اشاره به نقش حساس صداوسیما در جامعه گفت: نقش صدا و سیما در معرفی ظرفیت و توانمندی های استان به کشور بسیار مهم و حیاتی است.
رامین نورقلی پور با تشکر از مدیران و کارکنان رسانه استانی، با اشاره به نقش صداوسیما در رونق اقتصادی کشور اظهار داشت: درحال حاضر وضعیت رکود در اقتصاد جدی است و باید تمهیدات بیشتری برای حضور باانگیزه‌تر مردم در فعالیت‌های تولیدی اندیشیده شود.
وی با اشاره به مطالبه مردم حوزه انتخابیه خود در خصوص بهره مندی از پخش دیجیتال،     بر تکمیل پوشش دیجیتال مناطق باقی مانده استان تاکید کرد.
در ادامه این دیدار نماینده مردم کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه  از استودیوهای پخش و تولید سیما، استودیو پخش صدا و خبر مرکز بازدید کردند.