جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نقش تاثیر گذار رسانه های استانی برای تقویت فرهنگ بومی - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش تاثیر گذار رسانه های استانی برای تقویت فرهنگ بومی

نقش تاثیر گذار رسانه های استانی برای تقویت فرهنگ بومی

 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، رئیس رسانه ملی در آئین بهره برداری و رونمایی از 114 طرح رسانه ای در چهارمحال و بختیاری گفت: شبکه های استانی در تقویت فرهنگ بومی نقش تاثیر گذاری دارند.
دکتر علی عسکری به ضرورت توجه و تمرکز در تولید برنامه های منطبق بر پژوهش و تحقیق اشاره کرد و افزود: برنامه سازان باید با مشارکت و تعامل با مسئولان دستگاه های اجرایی برای رشد و توسعه استان اهتمام ورزند.
وی گفت: به خاطر اقتدار و عظمت امروز جمهوری اسلامی ایران که بر پایه رشادت ها و توانمندی های ملت ایران محقق شده است؛ امروز در صلح مسلح به سرمی بریم و دشمن درصدد ضربه زدن از طریق جنگ نابرابر رسانه ای است؛ که نمونه آن هم فعالیت شبکه های فارسی زبان برای تخریب فرهنگ ایران اسلامی است.
دکتر علی عسکری همچنین به استفاده دولت آمریکا از فضای مجازی برای تخریب فرهنگ و انحراف نسل جوان، دانش آموز و دانشگاهی کشور اشاره کرد و افزود: نخستین هدف دشمن از کار انداختن سامانه فرهنگی کشور، یعنی رسانه ملی است؛ که اگر تلاش مجاهدانه همکاران مان در رسانه ملی نبود امروز چیزی از رسانه ملی باقی نمی ماند.
وی گفت: امروز رسانه ملی در شبکه های استانی و بین المللی اثرگذاری فوق العاده خود را دارد و البته تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله است.
دکتر علی عسکری با تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: به رغم همه ظلم های استکبار پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اما ایران اسلامی همچنان رو به پیشرفت است و تحت زعامت مقام معظم رهبری در حال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است.