جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نقش حیاتی صدا و سیما در معرفی ظرفیت و توانمندی های استان به کشور - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش حیاتی صدا و سیما در معرفی ظرفیت و توانمندی های استان به کشور

نقش حیاتی صدا و سیما در معرفی ظرفیت و توانمندی های استان به کشور

 

نماینده مردم گرگان – آق قلا در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان دیدار کرد و نقش صدا و سیما را در معرفی ظرفیت و توانمندی های استان به کشور بسیار مهم و حیاتی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیرکل مرکز در این دیدار رسالت اصلی رسانه ملی را تعامل با دولت و مجلس درجهت رفع مشکلات و موانع توسعه استان دانست و افزود: برابر منویات رهبر معظم انقلاب، ایجاد روحیه امید و نشاط درجامعه و بیان خدمات نظام اسلامی از وظایف صدا و سیماست و در این راستا رسانه استانی همانند گذشته در این مسیر حرکت کرده و خواهد کرد.
عبدالحسینی هدف اصلی و اولویت برنامه سازی رسانه استانی را توجه جدی به توسعه استان در همه بخش ها عنوان کرد و بیان داشت: تولید برنامه های متنوع وتاثیر گذار با هدف معرفی ظرفیت ها، کمک به حل مشکلات مردم و جذب حداکثری مخاطبان از عمده اهداف برنامه سازان صدا و سیمای مرکز است.
نماینده مردم گرگان – آق قلا در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به نقش حساس صداوسیما در جامعه گفت: امام راحل(ره) از رسانه ملی به عنوان دانشگاه عمومی یاد کردند که نشان دهنده اهمیت این نهاد مهم فرهنگی در عرصه های مختلف کشورمان است و با توجه به این ظرفیت ها رسانه استانی نقش بسیار تاثیر گذاری در توسعه همه جانبه استان دارد.
هزارجریبی با تشکر از مدیران و کارکنان رسانه استانی، افزود: با توجه به جنگ رسانه ای دشمن و تقابل سازمان صداوسیما دراین جبهه نابرابر مصمم هستیم در مجلس شورای اسلامی با بررسی مشکلات و تنگناهای رسانه ملی درحد مقدورات این موانع را برطرف کنیم.
وی در پایان با اشاره به مطالبه مردم حوزه انتخابیه خود در خصوص بهره مندی از پخش دیجیتال، بر تکمیل پوشش دیجیتال مناطق باقی مانده استان تاکید کرد.