جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نقش مهم صدا‌وسیما در هدایت جامعه - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش مهم صدا‌وسیما در هدایت جامعه

نقش مهم صدا‌وسیما در هدایت جامعه

 

در دیدار مایلی، فرماندار شهرستان گالیکش با منتظر حجت، مدیرکل صدا‌وسیمای گلستان، بر نقش مهم صدا‌وسیما در هدایت جامعه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیرکل مرکز در این دیدار گفت: جلب رضایت و اعتماد مردم در تولید و پخش برنامه‌ها و ویژه برنامه‌های مناسبتی، مهمترین و با ارزش‌ترین سرمایه رسانه ملی است.

منتظر حجت افزود: شهرستان گالیکش با توجه به استعدادهای موجود در آن، از ظرفیت‌های خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار است. رسانه استانی همواره تلاش می‌کند تا بهمنظور توسعه همه جانبه استان در بخش‌های مختلف قدم بردارد و در این راه، توجه به شهرستان‌ها و شهرها را  سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.

مدیرکل مرکز گلستان تصریح کرد: اعتمادسازی بزرگترین سرمایه برای مخاطب است و از آمادگی صدا‌وسیمای مرکز برای تولید و پخش برنامه‌های مشارکتی خبر داد.

در ادامه این نشست فرماندار شهرستان گالیکش گفت: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان گلستان به مدد صدا‌وسیمای مرکز معرفی شده است و صدا‌وسیما نقش مهمی در هدایت جامعه دارد. مایلی با قدردانی از تلاش‌های کارکنان صدا‌وسیما در استان افزود: این مرکز با وجود قومیت‌های مختلف در استان، تاکنون عملکرد خوبی به جا گذاشته است.

وی در پایان با بیان اینکه رسانه ملی نقش مهمی در هدایت جامعه دارد، افزود: صدا‌وسیما رسانه‌ای است که می‌تواند با معرفی ظرفیت‌های منطقه، رشد و شکوفایی را به ارمغان آورد.