جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

نقش پر رنگ صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در همراهی با لحظات نوروزی مردم استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نقش پر رنگ صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در همراهی با لحظات نوروزی مردم استان

نقش پر رنگ صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در همراهی با لحظات نوروزی مردم استان

 

همزمان با فرارسیدن سال جدید و تعطیلات نوروز، صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با ویژه برنامه های متنوعی، لحظاتی مفرح و سرگرم کننده برای هم استانی ها فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: شبکه استانی سیمای جهان بین با تولید دو هزار و 880 دقیقه برنامه در قالب برنامه نوروزی «آرنگ بهار»، ویژه برنامه تحویل سال و برنامه«چشم انداز» ویژه معرفی خدمات نظام، در سال جدید حضور پررنگی در سپری کردن تعطیلات ساکنین بام ایران همراه با برنامه های رسانه استانی داشت. 

رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه های «پیک غریاز»، «بهار بام ایران» و ویژه برنامه تحویل سال، سه هزار و 810 دقیقه برنامه با موضوع نوروز و فصل بهار پخش کرد.

تولید۶۰ قطعه  پوستر، عکس نوشت و اینفوگرافیک، پنج پادکست، 11 ویدئو گرافی طنز،۲۰ قسمت سکانس برتر، یک قطعه انیمیشن کاکاچی، یک موشن گرافیک موضوع سال، برگزاری دو پویش مردمی،۱۰ کارتون و کاریکاتور، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت و معرفی برنامه های صدا و سیما، استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه و معرفی و بارگذاری ویژه برنامه های صدا و سیما در پیام رسان ها و کلیه بسترهای فضای مجازی؛ اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان همزمان فرا رسیدن بهار طبیعت را شامل می شود.

همزمان با آغاز نوروز و نوشدن طبیعت،  معاونت خبر شبکه استانی جهان بین نیز به روزترین خبرهای چهارمحال و بختیاری را با حدود هزار و 200 دقیقه خبر تلویزیونی و رادیویی به روی آنتن برد.

در تعطیلات نوروز 99 دو بخش خبری 20 و 23 سیما هر کدام به مدت 25 دقیقه، به گزارش های تولیدی، خبری و توصیه های بهداشتی و اقدامات مردم استان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایام نوروز پرداخته شد.

همچنین قبل از آغاز تعطیلات نوروز 12گزارش ویژه تعطیلی بازار شب عید،  استقبال متفاوت مردم از نوروز در استان و حال و هوای مردم در شب عید پخش شد.

در روزهای نوروز به ویژه نیمه نخست، هفت گزارش در زمینه معرفی نوروزنامه و هنر دست های هنرمندان استان و شعار جهش تولید در چهارمحال و بختیاری تهیه و تولید شده است، همچنین در تعطیلات نوروز 12 گزارش نوروزی به مدت30 دقیقه پخش و به تهران ارسال شد.

گزارش های خبری ویژه نوروز هم به طرح های نوروزی پلیس راه، تقدیر نوروزی مسئولان استان از کادر درمان استان، کمک به آسیب دیدگان از کرونا؛ فعالیت گروه‌های جهادی در تولید ماسک، دستکش، ضد عفونی کردن معابرشهرها)؛ محدودیت های تردد درخروجی و ورودی استان و طرح های نظارت بر بازار و محصولات بهداشتی از عناوین این بخش های خبری بود.

بخش رادیویی هم در دو بخش خبرصبحگاهی ساعت10صبح به مدت 10 دقیقه و خبرعصرگاهی ساعت 16 به مدت 15 دقیقه به موضوع نوروز، توصیه های بهداشتی، روانی و طرح های نوروزی اختصاص یافت.