سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نمایش اراده نخبگان جوان ایرانی در فیلم جان و مرجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایش اراده نخبگان جوان ایرانی در فیلم جان و مرجان


تله فیلم جان و مرجان به کارگردانی محمد حسین شیرودی و تهیه کنندگی مهدی نجار پیشه که در سیمای مرکز سیستان و بلوچستان تولید شده است، جمعه 26 خرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها: این تله فیلم داستان جوان نخبه ای به نام امیر علی را روایت می کند که برای پیوند سلول های بنیادین تحقیقاتی را انجام داده و برای پیوند مرجان های دریایی به استخوان مغز انسان به چابهار سفر می کند و در آنجا مشکلاتی برایش به وجود می آید که برای کسب این موفقیت با فراز و نشیب هایی همراه است.

در اين تله فيلم از تصويربرداري زير آب، نماي هوائي و لحظاتي از انيميشن هم استفاده مي‌شود تا ارتباط خوبی با مخاطب برقرار شود .

گفتنی است: پندار اکبری، نیلوفر شهیدی، گلچهره دانش، ناصر ممدوح، محمود مقامي، اسماعيل خلج، ياسين خوش‌آمدزهي و الكساندر گوانچي از دیگر بازیگرانی هستند که در این تله فیلم بازی می کنند.

 دیگر عواملی که در ساخت این تله فیلم همکاری داشته اند عبارتند از: سعید واثق (مدير تصوير برداري)، وحید تهرانی (مدير صدابرداري)، سارا موفق مطلق (طراح صحنه و لباس)، شهرام توانا (طراح چهره پرداز) ، دانیال کاشانچی (مدير توليد) ، مهدی قالی خانی (مدير تداركات)، احمد صدر (تدوین)

alt

alt