جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نمایش توانایی مهندسان ایرانی در شبکه سوم سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایش توانایی مهندسان ایرانی در شبکه سوم سیما

تله فیلم پلاگ به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد که در صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری تهیه و تولید شده است چهارشنبه 6 آذر ساعت 15:30 از شبکه سوم سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، اين تله فيلم بخشي از افتخار آفريني و تلاش خستگي ناپذير مهندسان جوان كشور را در مسير خود کفايي و انعكاس جلوه اي از توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني به تصوير مي كشد.

تله فیلم پلاگ بر اساس یك داستان واقعی ساخته می‌شود و روایتگر آبگیری پیش از موعد سد كارون 4 در سال 89 است كه مشكلاتی را به همراه دارد و با تلاش مهندسین كشور، یك افتخار ملی بدست می‌آید.

استان چهارمحال و بختیاری و تهران لوکیشن های اصلی این تله را تشکیل می دهند به طوری که 70 درصد از لوکیشن ها در چهارمحال و بختیاری و 30 درصد در شرکت های وزرات نیرو در تهران است.

گفتنی است: حسن جوهرچی، جعفر دهقان، میر طاهر مظلومی، شهرام ابراهیمی، اکبردانیالی، مصطفی عبد المحمدی و… در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل فیلم سینمایی «پلاگ» عبارتند از: کارگردان: حسین تبریزی، تهیه کننده: مصطفی علمی فرد، فیلمنامه: سید امین حسینیون، مشاور کارگردان: محمد عفراوی، مدیر برنامه ریزی: نیلوفر شهیدی، مدیر فیلمبرداری: حسن سلطانی، طراح صحنه و لباس: محمد محمدی، طراح گریم: اولدوز عزیزی، صدابردار: وحید سلطانی، مدیر تولید: فاطمه حیدری.

alt

alt