جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

نمایش رنج مظلومان فلسطینی در فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایش رنج مظلومان فلسطینی در فیلم های آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی  « سایه های شهر » و « برگی برای زیتون » تولید صدا و سیمای مراکز اصفهان و قم 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « سایه های شهر » به کارگردانی و تهیه کنندگی مرتضی آتش زمزم، پنجشنبه 2 مرداد ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود. در این فیلم با بازی مجدی مشموشی، کارتیا کعده، نعمه بدوی و پولین حداد آمده است: میشل ابوفاضل به اتفاق همسرش آیدا بعد از دو سال به کشورشان لبنان باز می‏ گردند او که دیپلمات فرهنگی سفارت لبنان در ایران است سعی دارد اختلافات و دلخوری‏ هایی که خانواده همسرش از او و آیدا دارند را رفع کند. در این میان یک گروه تروریستی و جاسوسی از طرف موساد، آیدا را به گروگان می‏ گیرند و از میشل می‏ خواهند تا کیفی را با خود به تهران ببرد تا آیدا را رها کنند.

فیلم تلویزیونی « سایه های شهر » تولید مرکز اصفهان است.

همچنین فیلم تلویزیونی « برگی برای زیتون » به کارگردانی وحید درخشش فر و تهیه کنندگی سعید عدالت خواه ، جمعه 3 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی پریسا کلدوست و محبوبه ارمیاتی آمده است: در یکی از روستاهای قم در مدرسه‏ ای که یک کلاس واحد برای دخترها و پسرها وجود دارد مسابقه‏ ای بر پا می‏ شود با عنوان نامه ‏ای برای کودکان فلسطین. از این رو معلم کمی در مورد اختلافات قدیمی بین اسرائیلی‏ ها و فلسطینی‏ ها توضیح می ‏دهد و از بچه‏ ها می‏ خواهد آنچه دوست دارند را طی نامه خود به کودکان بنویسند. بچه ‏ها که با دیدن تصاویر شبکه‏ های مختلف و حرف‏ های معلم از ظلمی که به کودکان فلسطینی می ‏شد رنجیده‏ خاطر بودند اقدام به نوشتن نامه می‏ کنند و ...

alt