جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

نمایش سه فیلم استانی در آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایش سه فیلم استانی در آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی سنگ و سودا، کرانه های امید، مادرم باش تولید صدا و سیمای مراکز سمنان، خلیج فارس و کرمانشاه از شبکه شما پخش می شود.

سنگ و سودا با ژانر معمايي و پليسي با نگاهي متفاوت به مقوله قاچاق ميراث فرهنگي به كارگرداني مجيد تربتي‌فرد و تهيه‌كنندگي هادي افشار در سيماي استان سمنان تهيه و توليد شده است. اين فيلم 5 شنبه 16 آبان ساعت 23 از شبكه شما پخش مي‌شود.

 به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، "سنگ و سودا" روايت قاچاق عتيقه در يك معدن سنگ است و اين فيلم با لوكيشن‌هاي متعدد در استان سمنان و شهرهاي اطراف تصويربرداري شده است.

مرگ مشكوك دو كارگر معدن باعث ورود افسري از بخش جنايي به ماجرا مي‌شود. افسر در طي تحقيق و بررسي و پي‌گيري درمي‌يابد كه مهندس معدن و دوستانش تحت پوشش صادرات سنگ به اعمال غيرقانوني مشغول هستند و ...

در این تله فیلم بازیگرانی همچون حسین رجایی دوست، رضا آحادی، هادی قمیشی، محمد علایی، محمدرضا عباس‌نژاد، مجید جعفری، علی رجایی، رائد تمیمی، امیر غریب‌زاده، مهتا نظری، سید جلال علی الحسینی، حدیثه ناظری و جمعی از بازیگران استان سمنان به ایفای نقش می‌پردازند.

alt

فیلم "کرانه های امید" به کارگردانی سید مجتبی اسدی پور و تهیه کنندگی مصطفی منتظری تولید صدا و سیمای مرکز خلیج فارس جمعه 17آبان ساعت 13 روی آنتن می رود.

کیوان محمود نژاد، عبدالرضا زهره کرمانی، محمود مقامی و...از جمله بازیگران این تله فیلم هستند.

در این فیلم یکی از شرکت های تعمیرات کشتی، با یک طرف خارجی که کشتی آنها آسیب دیده قرارداد می بندد اما کار آنها بر اساس داده های غلط انجام شده و کشتی در موعد مقرر آماده نمی شود و مجبور به پرداخت جریمه می شوند و... 

فيلم تلويزيوني «مادرم باش» به كارگرداني مسعود رشيدي و تهيه‌كنندگي «افشين زماني»در مركز كرمانشاه ساخته شده است. اين فيلم جمعه 17 آبان ساعت 18 از شبكه شما پخش مي‌كند.

داستان فيلم روايت كارواني است كه قصد رفتن به كربلا را دارند، اما نرسيده به مرز به دستور فرمانده پاسگاهي از رفتن اين كاروان به خاك عراق جلوگيري مي‌شود در اين ميان زن ميانسالي كه قصد دارد به زيارت كربلا برود به فرمانده پاسگاه اعتراض مي‌كند، او براي يافتن پسرمفقودالاثرش عازم اين سفرشده است و ....

فرامرز صديقي، زهره صفوي، رامين راستاد، شيوا بلوريان و علي امجدي در فيلم تلويزيوني «مادرم باش» هنرنمايي كرده‌اند.