جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

نمایش فیلم های انقلابی مراکز استان ها در آخر هفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایش فیلم های انقلابی مراکز استان ها در آخر هفته "شما"

فیلم های تلویزیونی «گذر» و « شاطره » تولید صدا و سیمای مراکز مازندران و فارس 5 شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «گذر» تولید مرکز مازندران به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی محمودی کیانی و حسین پرتوی، پنج شنبه 17 بهمن ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می‌‌رود.

در این فیلم آیت و احمد دو تن از نیروهای انقلابی هستند که مأموریت دارند تا یک چمدان را به منطقه‌ای در شمال ایران ببرند و تحویل دهند. احمد توسط نیروهای ساواک دستگیر می‌شود، ساواک احمد را شکنجه می‌کند، اما او جای آیت را لو نمی‌دهد، تا اینکه به سراغ خواهر آیت که همسر احمد است، می‌روند.

مسعود قهاری، آرش مجیدی، محمد منصوری و امین کاشفی به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «گذر» بازی کرده‌اند.

همچنین فیلم تلویزیونی «شاطره» به کارگردانی ایمان افشاریان و تهیه کنندگی محمد جواد مرادی، از تولیدات صدا و سیمای مرکز فارس، جمعه 18 بهمن ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در این فیلم می بینیم: جلال اژدری خود را صاحب کارخانه ای می داند که در اصل متعلق به برادرزاده اش بهار است. بهار پس از درگذشت پدر و مادرش نزد عمویش جلال زندگی می کند به تازگی در کارخانه اعلامیه های انقلابی یافت شده و جلال از این موضوع ناراحت است. ماموران ساواک به سراغ جلال می آیند و جلال از مهدی که سرکارگر کارخانه است ناراضی و به او مشکوک است.

زهرا سعیدی، شاپور معمارزاده، مسعود شریفی، محسن مرادی و مسعود عارفی فر در این فیلم در ژانر اجتماعی و سیاسی ایفای نقش کرده اند.

alt

alt