جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

رسانه‌ها نباید تحت تأثیر هجمه تبلیغاتی دشمن قرار گیرند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

 

 آیت الله علم الهدی در نخستین روز همایش رشد و تعالي مراکز استانهای صدا و سیما در مشهد افزود بر اساس آیات قرآن کریم مبلغان و پیام رسانان تنها باید از خدا بترسند و تحت تأثیر صلابت پوشالی دشمن قرار نگیرند عضو مجلس خبرگان رهبری گفت هدف دشمن ان است که صدا و سیما را از رسالت اصلی آن یعنی ترویج دین و معارف دینی بازدارد.

 آیت الله علم الهدی افزود در هر برنامه تولید شده در صدا و سیما باید سهم انقلاب و دین در آن مشخص باشد و همه ابزار های اطلاع رسانی در رسانه باید در اختیار تبلیغ دین قرار گیرد .

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه استکبار و عواملی از درون و برون جامعه علیه رسانه ها در کشورهای را آغاز کرده‌اند هشدار داد مسئولان صدا و سیما باید مراقب باشند تا این رسانه که جریان مقابله کننده با دشمن است به وسیله ای برای همراهی با دشمن قرار نگیرد.

 وی گفت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران رسانه ای انقلابی است و باید دید در هر برنامه‌ای که در صدا و سیما تولید می‌شود حتی برنامه‌های طنز سهم دین و مسائل دینی چقدر است .

آیت‌الله علم‌الهدی افزود در صدا و سیما هنر و دیگر ابزارها  وسیله ای برای تبلیغ مبانی دینی هستند .

امام جمعه مشهد از فعالان صدا و سیما در دیگر استان های کشور خواست در دهه کرامت امسال به موضوع امام رضا و فرهنگ رضوی توجه ویژه کنند.