جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نمایندگان قزوین در «سروستان» شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نمایندگان قزوین در «سروستان» شبکه شما

نمایندگان قزوین در «سروستان» شبکه شما

 

برنامه تلویزیونی «سروستان» با حضور نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، دوشنبه شب 23 مهرماه از شبکه «شما» پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه «شما»، برنامه تلویزیونی «سروستان» دوشنبه‌ شب‌ها با حضور نمایندگان مردم استان‌های مختلف کشورمان و با محوریت طرح‌ها و لوایح در دست بررسی مجلس شورای اسلامی و همچنین ظرفیت‌ها و راهکارهای ارائه شده برای حل مشکلات هر استان، به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

اجرای این برنامه را محمد دلاوری بر عهده دارد و با مهمانان پیرامون موضوعات مطرح شده به بحث و گفت‌وگو می‌نشیند.

پخش گزارش‌هایی پیرامون ظرفیت‌های فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و نیروی انسانی در هر استان، دیگر بخش برنامه «سروستان» را تشکیل می‌دهد.

در جدیدترین قسمت این برنامه که دوشنبه شب 23 مهرماه حوالی ساعت 18:00 از شبکه «شما» پخش خواهد شد، شاهد حضور دو نفر از نمایندگان مردم استان قزوین در خانه ملت خواهیم بود.

بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 مهمانان برنامه «سروستان» خواهند بود همچنین قرار است عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین نیز در ارتباطی مستقیم به بیان پاره‌ای توضیحات پیرامون اقدامات دولت در این استان بپردازد.