سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نوا و نمای خراسان شمالی در شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

نوا و نمای خراسان شمالی در شبکه شما

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت : برنامه تلویزیونی نوا و نما، پنجم و ششم اسفند ماه به صورت زنده از شبکه شما به روی آنتن می رود .

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی محسن زاهد احمدی افزود: این برنامه به تهیه کنندگی محسن سرداریان به مدت 60 دقیقه از صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی برای شبکه سراسری " شما " پخش می شود .

وی اضافه کرد: آیتم های این برنامه شامل کلام مجریان، موسیقی زنده، گزارش مردمی، میهمان کارشناس، معرفی شهرها و روستاها و امکان مختلف استان خراسان شمالی و شناساندن صنایع دستی و سوغات مناطق مختلف استان می باشد .

زاهداحمدی با بیان اینکه برنامه «نوا و نما» در دو روز یاد شده با آیتم های متنوع از خراسان شمالی به روی آنتن شبکه شما می رود گفت: محوریت برنامه بر معرفی آداب و سنن بومی و محلی استان است .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی افزود: اجرای این برنامه زنده برعهده آرش ضرغامی و علی رضوانی است و کارگردانی آن را مسعود انفرادی انجام می دهد .

alt

محسن زاهد احمدی گفت: دیگر عوامل این برنامه تلویزیونی عبارتند از صدابرداران: احسان حسن پور و احسان صابریان – تصویربرداران: حسن نیا، عباس کیانپور و تدوین گران این برنامه نیز رسول فرحبخش و حسن بهادری هستند .

وی گفت: زمان پخش برنامه نوا و نما در شبکه شما؛ ساعات 21 الی 22 روزهای دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 اسفند ماه خواهد بود .