سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

نوجوانان استان سمنان مثل مروارید هستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

نوجوانان استان سمنان مثل مروارید هستند

نوجوانان استان سمنان مثل مروارید هستند

 

با توجه به لزوم تربیت و آموزش نسل نوجوان به عنوان آینده سازان کشور و اهمیت آگاه سازی آنان نسبت به ارزش و شخصیت والای دوران نوجوانی و همچنین لزوم انتقال تجربه های مفید و آموزنده به نسل نوجوان، صدای مرکز سمنان برنامه ای را برای این قشر با عنوان " مثل مروارید " تهیه و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این برنامه به تهیه کنندگی الهام صادقیان در ساختار ترکیبی نمایشی به تعداد 300 برنامه تولیدی،  هرروز به جز چهارشنبه ها از ساعت 12 به مدت 20 دقیقه پخش می شود .

" مثل مروارید " در نظر دارد در راستای تبیین  گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی و ترویج اخلاق و معنویت ، دشمن شناسی و استکبار ستیزی ، تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر  بپردازد.

گوینده با مطرح کردن یک سوال یا موضوع به شیوه خلاقانه ، ذهن مخاطب را درگیر میکند و در فواصل برنامه برش هایی از زندگی نوجوان در کنار پدر،  مادر،  دوست و ... به صورت نمایشی و با حضور بازیگران در نقش های مختلف اجرا می شود و در انتها کارشناس برنامه به جمع بندی موضوع می پردازد.

گزارش هایی  از مراکز فرهنگی دانش آموزی، مدارس و کانون پرورشی کودکان و نوجوانان، معرفی کتاب،  معرفی نوجوانان نمونه استان،  دانستنی هایی از دنیای رایانه، تلفن همراه و فضای مجازی، متن و موسیقی بی کلام و با کلام و.... از بخش های " مثل مروارید " هستند  که با اجرای درسا خطیبی، جواد یزدانی، هدیه کریم خانی و گزارش های مریم صفاهانی از صدای مرکز سمنان پخش می شود.