جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نوربارن اترک در جشن مهربانی و صداقت - صفحه محتوایی خبر

 

 

نوربارن اترک در جشن مهربانی و صداقت

نوربارن اترک در جشن مهربانی و صداقت

 

« نورباران » عنوان ویژه برنامه رادیویی است که در سالروز ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) از صدای اترک میهمان دوستداران اهل بیت علیه السلام می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، هدف این برنامه ارتقاء اخلاق در جامعه ، توجه به خوش خلقی ، توجه به حقوق دوستان ،  ترویج راستگویی و درستکاری  و...  است که با حضور کارشناسان مذهبی و فرهنگی( شیعه واهل سنت) به تبیین مکارم اخلاق پیا مبر(ص) و تاکید بر اخلاق در زندگی فردی و اجتماعی و دوری از بد خلقی و به نقش امام صادق(ع) در گسترش فرهنگ اسلامی  می پردازد.

 گزارش مردمی در مورد خوش خلقی (خوش اخلاق بودن چه مزیت های دارد) ،گزارش از آداب و رسوم مردم خراسان شمالی در این روز مبارک و خجسته ، گزارش از محافل وجشن های که در سطح استان برگزار می شود ، معرفی فيلم هاي تولید شده در خصوص زندگي پيامبر(ص) ، ارتباط با مراکز مذهبی ، مولودی خوانی و شعر خوانی شاعران ، پخش موسقی های متنوع و شاد ، بخش هاي طنز زنده و آرشيوي ،  تلفن و پیامک مردمی و... ازجمله بخش های برنامه می باشد.

«نورباران» به تهیه کنندگی مجید حمزانلوئی ،گویندگی نسرین شاکری و آرش ضرغامی،گزارشگری محمد یزدانی روز پنج شنبه بیست و سوم آبان ماه 98 مصادف با شب ولادت حضرت رسول اکرم(ص) وامام صادق(ع) ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه از صدای اترک به طور زنده پخش می شود.