سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

نوروز 99 با هفت سین شادی در سیمای مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

نوروز 99 با هفت سین شادی در سیمای مازندران

نوروز 99 با هفت سین شادی در سیمای مازندران

 

ویژه برنامه نوروزی «هفت سین شادی» به تعداد 8 برنامه 35 دقیقه ای در قالب ترکیبی نمایشی به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم خدامی روی آنتن سیمای مازندران خواهد رفت.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این برنامه با استفاده از نمایش­ها و کلیپ‌های طنز، نوروزخوانی، دوبله محلی،گزارش، جاذبه­های توریستی، صنایع دستی، دابس‌مش و با موضوعاتی چون: صله­رحم، آداب مهمانی، سوغات محلی، مسافرت، پاکیزگی محیط، راهنمایی مهمانان نوروزی، غذاهای محلی، قهر و آشتی، ضمن سرگرم‌کنندگی، مسائل محتوایی اجتماعی و تربیتی را با شیوه خاصی به بیننده غیرمستقیم تزریق می کند. برنامه «هفت­سین شادی» در مناطق طبیعی و بکر مازندران با نگاه آداب و سنن ایام عید به شیوه نوین تصویربرداری و تدوین، بیننده را جذب خود می­کند و باعث لحظات شاد و مفرح برای مخاطبان و مسافران نوروزی می­شود.  ایجاد تحرک، سرور وشادابی، عظیم شمردن مزیت‌های فرهنگ اصیل ایرانی– اسلامی، تشویق مردم به رقابت‌های سالم، سازنده ومفید، معرفی زیبایی‌های استان، معرفی اماکن مذهبی، تقویت وترویج اخلاق و ارزش‌های اجتماعی و ترویج آداب و سنن صحیح از اهداف این برنامه نوروزی خواهد بود.

نویسندگی این کار برعهده عزیزا...محمدپور، داود لطیفی، سیدقاسم خدامی و فاطمه احمدزاده می‌باشد و بازیگرانی چون: ابوالفضل شانه بندپور، منوچهر خداپرست، سارا قربانی، محمد شانه بندپور و کیانا شاکریان در این برنامه طنز ایفای نقش می‌کند.

عبدالرضا علیزاده صدا بردار، قاسم امیری تکنسین فنی، علی روشن دستیار فیلمبردار، حمید خدامی تصویربردار از دیگر عوامل این برنامه هستند.