جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نکوداشت یوم الله 13 آبان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

نکوداشت یوم الله 13 آبان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

نکوداشت یوم الله 13 آبان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی


معاونت های سیما، صدا و رادیو برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی در بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز برنامه های مختلفی تدارک دیده است.  
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، معاونت صدای این مرکز در برنامه های دانیشیق ، سحرلر، یک پیام یک ترانه ، خانواده ، دعوت ، صدای ورزش ، آخشاملار ، صدای جوان و کندیمیز به صورت خاص به موضوع نقش یوم الله سیزده آبان در انقلاب مردم ایران و نیز پیروزی و تداوم آن می پردازد. تولید و پخش ویژه برنامه 30 دقیقه ای و نیز مستند صدای انقلاب با محوریت بررسی زندگینامه اسفندیار قره باغی( خواننده آهنگ معروف امریکا ننگ به نیرنگ تو )؛ همچنین تهیه و پخش برنامه سحرگوروشی و ویژه برنامه سیزده آبان تولید رادیو مراغه ؛ و اطلاع رسانی درخصوص مسیرهای راهپیمایی 13آبان، برقراری ارتباط تلفنی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و پلیس راهور به منظور ارائه اطلاعات محدودیت های ترافیکی؛ پوشش راهپیمایی سیزده آبان ؛ پخش سخنرانی های مرتبط ؛ پخش تیزر، آنونس، سرودها و مطالب متنوع از دیگر برنامه های پیش بینی شده رادیو تبریز می باشد. 
معاونت سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم با تدارک برنامه های مختلف سالگرد سیزدهم آبان را گرامی میدارد. تولید و پخش ویژه برنامه " نسل 4 " در پنج قسمت ویژه دانش‌آموزان با محتوای تریبون آزاد ؛ پخش گزارش های مردمی با محوریت دعوت به راهپیمایی و افشای چهره واقعی امریکا ؛ تولید و پخش ویژه برنامه زنده راهپیمایی روز 13 آبان با دعوت از کارشناسان و نیز پوشش زنده مراسم راهپیمایی با 6 اکیپ ویژه از ساعت 9:00 تا 12:00 ظهر ؛ پرداخت ویژه در برنامه‌های روتین سحرلر، خانواده و گئجه لر با دعوت از کارشناسان مسائل سیاسی و پخش کلیپ‌های مناسب این روز ؛ پخش مستندهای 444 روز ، لانه عنکبوت، تحقیر و .. ؛ پخش فیلم‌های مناسبتی ویژه این روز از جمله تخت جمشید ؛ پخش فرمایشات مقام معظم رهبری با عنوان " نور هدایت" با موضوع استکبارستیزی ؛ پخش موشن گرافیک‌های سخنان رهبری و پخش نماهنگ‌های مناسب ملی و استکبارستیزی از جمله کلیپ‌های حامد زمانی و مرگ بر امریکای استاد قره باغی از برنامه های معاونت سیما در مرکز آذربایجان شرقی می باشد.
رادیو برون مرزی هم برنامه های ایلن سنه چای دمیشم ، پنجره ، ققنوس ، چراغ، شناور و بخش های خبری صبحگاهی و شامگاهی را برای مخاطبان آذری زبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز  با موضوع یوم الله سیزدهم آبان ماه تهیه کرده و راهپیمایی این روز را هم پوشش می دهد.