سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

نگرش ویژه ی صداوسیمای مرکز قزوین به برنامه های دهه کرامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

نگرش ویژه ی صداوسیمای مرکز قزوین به برنامه های دهه کرامت

نگرش ویژه ی صداوسیمای مرکز قزوین به برنامه های دهه کرامت

 

صداوسیمای مرکز قزوین در برنامه های خود نگاه ویژه ای به «دهه کرامت» خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین، این مرکز برنامه های خود را در دهه کرامت با نگاه متمایز و ویژه ای تولید و پخش خواهد کرد که دراین راستا سیمای مرکز برنامه های تلویزیونی «شب های مینودری»، «رنگ زندگی»، «مسابقه تلفنی»، «بی حاشیه» و «پاسخ» را بصورت زنده و با موضوع دهه کرامت تولید و پخش خواهد کرد.
رادیو قزوین هم علاوه بر تولید یک ویژه برنامه با عنوان «ضریح نور» برنامه های «پنجره بامدادی»، «روی خط باشید»، «کلبه مهر»، «لحظه های آسمانی» ، «گفتمان» و سایر برنامه های تولیدی را با محوریت و رویکرد دهه کرامت تولید و پخش می کند که در این برنامه ها مسابقات تلفنی و پیامکی برای مخاطبان پیش بینی شده است.
خبر مرکز قزوین هم در مرکز استان و شهرستان ها پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه ها و جشن های دهه کرامت را بر عهده خواهد داشت؛ تا این برنامه ها بصورت گسترده و مطلوب در شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین منعکس شوند.
ویژه برنامه ی «ضریح نور» هم با رویکرد دهه کرامت و با موضوع معرفی امامزاده ها و بقاع متبرکه قزوین بعنوان قطب های فرهنگی از رادیو قزوین پخش می شود که این برنامه به تهیه کنندگی فرشته یارقلی در طول دهه کرامت از ساعت 12:15 به مدت 15 دقیقه از رادیو قزوین پخش و ساعت 15:45 و 4 بامداد هم بازپخش خواهد شد.