سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

هشت هزار دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

هشت هزار دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین

هشت هزار دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین

 

شبکه قزوین طی چند روز گذشته برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود را با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت روی آنتن برد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای این مرکز با پخش 5370 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر پرداخت در برنامه های صبحگاهی، خانواده و شبانگاهی خود به این موضوع، ویژه برنامه شبانگاهی «سردار دل ها» را نیز به همین مناسبت تولید و پخش کرد. این برنامه به صورت استودیویی و زنده با حضور کارشناسان و میهمانان به شخصیت سردار شهید قاسم سلیمانی و شهدای همراه ایشان پرداخت. 

انعکاس زنده مراسم تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شهرهای اهواز، مشهد، کرمان و تهران و همچنین پوشش مراسمات راهپیمایی و تجمعات عزاداری مردم استان قزوین(راهپیمایی روز جمعه 13دی، عزاداری امامزاده اسماعیل، عزاداری مسجد امام خمینی(ره)، تجمع سلیمانی ها) در قالب ویژه برنامه وپخش فیلم سینمایی، مستند، میان برنامه، نماهنگ، موشن گرافیک، مداحی و تیزر نیز از دیگر اقدامات سیمای مرکز قزوین در این ایام بود.

رادیو قزوین هم با پخش 2410 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر تولید ویژه برنامه عصرگاهی «عاشق ترین سردار» در پنج قسمت و همچنین 3ویژه برنامه پوشش مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی در تهران و کرمان و همچنین سخنرانی مقام معظم رهبری در خصوص این شهید بزرگوار را پخش کرد.

معاونت خبر این مرکز با تولید و پخش 220 دقیقه گزارش های خبری، مصاحبه های مردمی، گزارش مکتوب و پوشش اخبار این اتفاق در سطح فضای مجازی و خبرگزاری صدا و سیما به این مهم پرداخت.

بروزرسانی محتوای متناسب با موضوع ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی در وب سایت رسمی مرکز و پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی و صفحات رسمی، پخش زنده ویژه برنامه مراسم عزاداری شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش از صفحه رسمی(لایو) اینستاگرام مرکز قزوین، ترند هشتک های #راهت_ادامه_دارد، #ایران_سلیمانی_است، #انتقام_سخت، #سیدالشهدای_مقاومت، #شهید_مبارزه_باتروریسم در کلیه بسترهای فضای مجازی اعم از پیام رسان های داخلی و شبکه های اجتماعی از جمله اقدامات این معاونت می باشد.