جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

هفته دفاع مقدس از نگاه صداوسیمای مرکز خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

هفته دفاع مقدس از نگاه صداوسیمای مرکز خلیج فارس

هفته دفاع مقدس از نگاه صداوسیمای مرکز خلیج فارس

 

صداوسیمای مرکز خلیج فارس بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ، درهفته دفاع مقدس ویژه برنامه کربلای جبهه ها در حوزه سیما به تهیه کنندگی علیرضا حمیدی زاده بصورت زنده ومستقیم روی آنتن می رود.

این برنامه به گوشه هایی از خاطرات رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز همزمان به بیان پیشرفت ها ی کشور در زمینه دفاعی می پردازد.

برنامه کربلای جبه ها با موضوع  هفته دفاع مقدس با حضور میهمانان شامل فرماندهان نظامی وانتظامی در استان هرمزگان و با بخش های مختلف با موضوع هفته دفاع مقدس از شبکه خلیج فارس پخش خواهد شد.

معرفی شهدای برجسته استان- تهیه گزارش از غرفه های نمایشگاهی هفته دفاع مقدس در استان از جمله رویکردهای این ویژه برنامه تلویزیونی است .

کربلای جبهه ها با آغغاز هفته دفاع مقدس هرشب ساعت 21 در هفت قسمت 50 دقیقه ای از سیمای خلیج فارس پخش می شود.

در حوزه صدای مرکز نیز ویژه برنامه خاک ریز و مسابقه رزم آورد پخش خواهد شد.

شکوه اقتدار عنوان ویزه برنامه ای است به تهیه کنندگی امیر ارسلان خوبیاری در7 قسمت 75 دقیقه ای با ساختار ترکیبی نمایشی که با هدف ارج نهادن و پاسداشت رشادتها وشجاعت های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی از رادیو خلیج فارس پخش خواهد شد.

دراین برنامه با استفاده از وصیت نامه شهدا وپخش شعر با موضوع دفاع مقدس و پخش موسیقی های خاطره انگیز سعی می شود فضای دوران دفاع مقدس برای مخاطبان یاد آوری شود.

نمایش – گزارش – معرفی عملیلات – شعر دفاع مقدس – وصیت نامه شهدا و تلفن وپیامک از بخش های مختلف این ویژه برنامه رادیویی است.

این برنامه از 31 شهریور همزمان با شروع هفته دفاع مقدس از ساعت 18 از صدای خلیج فارس پخش می شود.

رزم آورد : با هدف سرگرمی وتفریحی و ارائه اطلاعات عمومی درقالب مسابقه سعی دارد نسل حاضر را با حال وهوای دوران دفاع مقدس آشنا کند.

این مسابقه در قالب آیتم های کوتاه و ایستگاهی درقالب سوال در زمینه های اطلاعات دفاع مقدس ، پخش افکت وتشخیص آن ، دفاع مقدس وهنر و هرمزگان در جبهه ها از صدای خلیج فارس تقدیم مخاطبان می شود.

مسابقه رزم آورد از 31 شهریور بمدت 7روزساعت 9صبح به تهیه کنندگی فتانه گیلیاردی از صدای خلیج فارس پخش می شود.