جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

هماهنگی و هم اندیشی مدیران صدا وسیمای فارس در انعکاس مراسم پیاده روی روز اربعین - صفحه محتوایی خبر

 

 

هماهنگی و هم اندیشی مدیران صدا وسیمای فارس در انعکاس مراسم پیاده روی روز اربعین

هماهنگی و هم اندیشی مدیران صدا وسیمای فارس در انعکاس مراسم پیاده روی روز اربعین

 

جلسه هماهنگی اربعین حسینی با حضور مدیرکل ، قائم مقام ، معاونان و جمعی از مدیران مرکز به منظور انعکاس هر چه باشکوهتر مراسم پیاده روی اربعین حسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای فارس، سهرابی با بیان این که مراسم اربعین حسینی و حضور گسترده مردم فارس و شیراز با شکوه هرچه تمام به سمع و نظر مخاطبان جهان خواهد رسید گفت: روز اربعین در شیراز اتفاق بسیار بزرگی است که  باید اجتماع باشکوه و حضور یکپارچه مردم شیراز در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام  انعکاس داده شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به این که در بحث شهدا به عنوان شاهدان بصیر کار بزرگی انجام گرفت، گفت: همه ما باید با وقت گذاری، ایده پردازی، دقت نظر و ژرف اندیشی به اصل موضوع وارد عمل شویم و رسانه با نمایش جلوه های ویژه دل ها را به سوی کربلای معلی روانه کند بطوری که جاماندگان امام حسین علیه السلام خود را درکربلای معلی ببینند.

وی با تاکید بر نقش و تاثیری گذاری حوزه های پیام افزود: حوزه های سیما، صدا ، خبر و فضای مجازی در برنامه های خود آمادگی شهر شیراز برای برگزاری این همایش بزرگ جهانی را اعلام کنند وحضور نیروهای بسیج صدا و سیمای فارس وتلاش حوزه فضای مجازی مرکز در این زمینه را بسیار موثر دانست.

گفتنی است در ابتدای جلسه هریک از حوزه ها گزارشی از برنامه ها، استقرار دوربین ها و  واحد سیار در مکان های تعیین شده ارائه دادند.