سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

همای رحمت در اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

همای رحمت در اترک

همای رحمت در اترک

 

صداوسیمای خراسان شمالی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با ویژه برنامه«همای رحمت» مخاطبانش را همراهی می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، صدای اترک همزمان با فرارسیدن میلاد اولین خورشید امامت و ولایت، حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و روز پدر برنامه «همای رحمت » را با هدف گرامیداشت این روز و ایجاد فضای شاد و با نشاط برای شنوندگانش  پخش خواهد کرد.

گزارش مردمی از شور و نشاط مردم در روز پدر به ویژه گفت و گو با پدران کادر درمان ، یادداشتی برای پدر ، دلنوشته فرزندان شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم برای سردار سلیمانی ، کلام بزرگان تاریخ درباره حضرت علی (ع) ، موسیقی و مولودی ، پدر مهربانی ( گفتگو با پدربزرگ ها در خانه سالمندان ) ، وقتی بابا کوچک بود ( خاطرات کودکی پدرها و پدربزرگ ها) ، پدارن خدمت (گفتگو با پدرها با مشاغل خاص مانند : پرستار ، آتش نشان ، راننده ، نگهبان و... ) ، کلام مولا از نهج البلاغه ، معرفی کتاب ،تلفن های مردمی و... ازبخش های مهم برنامه « همای رحمت » است

« همای رحمت » به تهیه کنندگی مجید حمزانلویی و گویندگی اعظم صادقی و جواد اسکندری روز پنج شنبه 7 اسفند مصادف با میلاد امام علی (ع) ساعت 9:30  به مدت 90 دقیقه به طور زنده از صدای اترک پخش می شود.

سیمای اترک نیز در برنامه های روزمره خود درشب میلاد امام اول شیعیان به خصوص با برنامه «شب های اترک» به صورت ویژه با دو پویش مردمی آزادی زندانیان غیرعمد ، هدیه روز مرد وهمچنین با ایجاد فضای شاد ، حضور میهمانان ، موسیقی و مولودی برای هم استانی های عزیز به جایگاه رفیع پدر در خانواده می پردازد.برنامه شب های اترک به تهیه کنندگی حامد ظریفیان هر روز در ساعت 21:00 از سیمای اترک به طور زنده پخش می شود.