جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

همراهی رسانه ملی در زلزله هجدک با پخش 3هزار و 627 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراهی رسانه ملی در زلزله هجدک با پخش 3هزار و 627 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مرکز کرمان

همراهی رسانه ملی در زلزله هجدک با پخش 3هزار و 627 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مرکز کرمان

 

صدا وسیمای مرکز کرمان از همان دقایق اول بعد از وقوع زلزله هجدک با پخش فوق العاده برنامه از سیما وصدای مرکز نبض اطلاع رسانی را به دست گرفت و نسبت به خبررسانی صحیح  سریع و دقیق این زلزله اقدام و بخش های خبری مختلفی را روانه آنتن رادیو و تلویزیون کرد.

احمد علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان در تشریح عملکرد این مرکز در حادثه زلزله بخش کوهساران شهرستان راور گفت: بلافاصله بعد از انجام هماهنگی های اولیه ،گروه های سیار در روستاهای مختلف  منطقه زلزله زده مستقر شدند و ارتباط های زنده رادیویی و تلویزیونی برقرار کردند .وی گفتگو با استاندار کرمان که در محل حادثه حاضر بود و نیز صحبت با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و برخی نمایندگان مجلس  را از این موارد برشمرد.

علیرمضانی در بیان عملکرد سیمای مرکز کرمان افزود: سیمای مرکز کرمان  از دقایق ابتدایی وقوع زلزله با زیر نویس و نیز قطع برنامه های روتین و اعلام ویژگی های حادثه  اقدام به پخش برنامه  با محوریت زلزله کرد و در مجموع مدت 2 هزارو 597 به این مهم پرداخت .

 مدیر کل مرکز کرمان در ادامه یاد اور شد :شبکه استانی صدا نیز با ارتباط های استودیو بااستودیو با رادیو های همدان ،کردستان ،رادیو ایران ،خراسان شمالی ،تبریز ،گیلان ،مرکزی ،خراسان رضوی و گلستان و در برنامه های مختلف خود مدت 890 دقیقه با با محوریت زلزله برنامه پخش کرده است . دکتر علیرمضانی ضمن بیان عملکرد خبر مرکز کرمان عنوان کرد :تلاش ،همت و هوشمندی همکاران خبر کرمان که از دقایق ابتدایی حادثه در محل حضور یافته و اقدام به اطلاع رسانی نموده اند مورد اقبال و تایید مدیران ارشد خبرگزاری صدا وسیما قرار گرفته و رضایت خاطر مسئولان استانی و سازمانی را به همراه داشته است وی همچنین تولید 140 خبر رادیویی و تلویزیونی را نتیجه تلاش همکاران خبر عنوان کرد .