جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

همراهی صدا و سیمای مرکز ایلام با راهیان نور - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراهی صدا و سیمای مرکز ایلام با راهیان نور

بیش از 2200 دقیقه ويژه برنامه راهيان نور در ايام تعطيلات نوروز 92 در صدا و سیمای مرکز ایلام تهيه، توليد و پخش شده است .

به گزارش روابط عمومی مرکز ايلام، علی رامک با اعلام این خبر گفت: از این مقدار ویژه برنامه تولیدی بیش از 460 دقيقه برنامه راهيان نور در حوزه سیما به جهت آشنايي با يادمان دوران دفاع مقدس در استان ايلام در ايام تعطيلات نوروز 92 در مركز ايلام توليد و پخش شده است.

وي با  تشريح فعاليت ها و برنامه هاي صدا و سيماي مركز ايلام درايام تعطيلات نوروز با موضوع راهیان نور در شبكه هاي مختلف خبري و توليدي گفت: در نوروز  امسال برنامه ميقات وي‍ژه راهيان نور در 17 برنامه با معرفي اماكن دوران دفاع مقدس  توليد و پخش شده است .     

مدير كل صدا و سيماي مركز ايلام در ادامه به تشریح ديگر برنامه هاي زنده و توليدي در صداي مركز ايلام پرداخت و گفت: در شبکه ی استانی صدای مرکز ایلام نیز بيش از 1751 دقيقه برنامه راهيان نور در قالب برنامه های مختلف زنده شامل سيران وهار، بهار ايلام و وهار ايلام و برنامه هاي شوکیانه، ایواره و خیر، ره و رسم ژیان، جنگ شبانه و سایر برنامه های زنده و تولیدی، توليد و پخش شده است.

رامك توليد 80 دقيقه برنامه با موضوع راهيان نور با 6 خبر مكتوب، 13 گزارش خبري راديويي و تلويزيوني ارسالي به تهران، 15بخش خبري محلي و 12 برنامه توليدي خبري به مدت 29 دقيقه را از ديگر فعاليت هاي صدا و سيماي مركز ايلام در ايام نوروز در حوزه خبر عنوان  كرد.

alt