جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رسانه ملی - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رسانه ملی

همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رسانه ملی

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان امروز میزبان دبیر مجمع نمایندگان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دراستان بود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی استان در خصوص تصویب مصوبه ی ماده 108 کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس در سخنانی اظهار کرد: لازم می دانم ازهمه نمایندگان که خیلی دلسوزانه در این مدت تلاش کردند  و با سعه صدر و با روحیه مسئولیت شناسانه کار کردند واین مصوبه را در خصوص سازمان صدا و سیما تصویب کردند صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.
وی در این دیدار رسالت اصلی رسانه ملی را تعامل با دولت و مجلس درجهت رفع مشکلات و موانع توسعه استان دانست و افزود: برابر منویات رهبر معظم انقلاب، باید چهارچوب حرکت، وحدت ملی، ایجاد روحیه امید، اخلاق مداری و نشاط درجامعه و بیان خدمات نظام اسلامی باشد، در این راستا  رسانه استانی همانند گذشته در این مسیر حرکت می کند .
در ادامه دبیر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با اشاره به اینکه  بودجه سازمان صدا و سیما متناسب با رسالت های آن نیست از آمادگی و تلاش هر چه بیشتر نمایندگان برای اجرایی شدن این مصوبه خبر داد.
نورقلی پور از رسانه ملی و رسانه استانی به عنوان یکی از  ارکان مهم فرهنگ، توسعه و تبلور اقتصاد مقاومتی یاد کرد.
همچنین در ادامه رادیو نما در صدا و سیمای گلستان با حضور تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
مدیر کل صدا و سیمای گلستان در آیین افتتاح رادیو نما افزود: با افتتاح رادیونما چهار شبکه ایران، جوان، قرآن و آوا به صورت تصویری شده‌اند که روی دستگاه‌های ستاپ باکس و گیرنده های دیجیتالی قابل دریافت هستند.