حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۷

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

 

همزمان با روز جهانی قدس، ویژه برنامه های مختلفی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:ویژه برنامه تلویزیونی این مرکز، همزمان با روز جهانی قدس به صورت پخش زنده، با بهره گیری از دو واحد سیار و پرتابل و استفاده از تصاویر هوایی به انعکاس راهپیمایی مردم شهرستان شهرکرد می پردازد.

این برنامه در بخش های کارشناس، سرود، خواننده، گزارش، تصاویر و وله های گرافیکی، سخنان امام خمینی(ره)، کلام مقام معظم رهبری و ارتباط تلفنی با مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی، کارگردانی رحیم دانش و با اجرای افشین امانی از ساعت 8 صبح تا 12 از سیمای جهان بین پخش می شود.

معاونت صدا با برنامه "زیتون سرخ" درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت 10 تا 12:30 به مدت 150 دقیقه به تهیه کنندگی زهرا اردستانی، گویندگی سمیه علایی و گزارشگری ابوالفضل هادیپور برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی و حمایت از قدس شریف، در خدمت شنوندگان می باشد. تلفن ها و گزارش های مردمی، مطالب موضوعی، پیام های مسئولان استانی در مورد حضور مردم در راهپیمایی، خبرنگاران شهرستان ها، ارتباط با کارشناسان مربوطه و ترانه و موسیقی از بخش های متنوع این برنامه می باشند.

معاونت خبر این مرکز هم در روز جهانی قدس با تولید و پخش199 دقیقه برنامه خبری درقالب خبرهای مکتوب، گزارش های تلویزیونی و رادیویی ارسالی به تهران، ارتباط مستقیم با شبکه های ملی، برنامه های تولیدی و پخش محلی با راهپیمایان روزه دار همراه می شود.