جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

 

همزمان با روز جهانی قدس، ویژه برنامه های مختلفی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:ویژه برنامه تلویزیونی این مرکز، همزمان با روز جهانی قدس به صورت پخش زنده، با بهره گیری از دو واحد سیار و پرتابل و استفاده از تصاویر هوایی به انعکاس راهپیمایی مردم شهرستان شهرکرد می پردازد.

این برنامه در بخش های کارشناس، سرود، خواننده، گزارش، تصاویر و وله های گرافیکی، سخنان امام خمینی(ره)، کلام مقام معظم رهبری و ارتباط تلفنی با مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی، کارگردانی رحیم دانش و با اجرای افشین امانی از ساعت 8 صبح تا 12 از سیمای جهان بین پخش می شود.

معاونت صدا با برنامه "زیتون سرخ" درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت 10 تا 12:30 به مدت 150 دقیقه به تهیه کنندگی زهرا اردستانی، گویندگی سمیه علایی و گزارشگری ابوالفضل هادیپور برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی و حمایت از قدس شریف، در خدمت شنوندگان می باشد. تلفن ها و گزارش های مردمی، مطالب موضوعی، پیام های مسئولان استانی در مورد حضور مردم در راهپیمایی، خبرنگاران شهرستان ها، ارتباط با کارشناسان مربوطه و ترانه و موسیقی از بخش های متنوع این برنامه می باشند.

معاونت خبر این مرکز هم در روز جهانی قدس با تولید و پخش199 دقیقه برنامه خبری درقالب خبرهای مکتوب، گزارش های تلویزیونی و رادیویی ارسالی به تهران، ارتباط مستقیم با شبکه های ملی، برنامه های تولیدی و پخش محلی با راهپیمایان روزه دار همراه می شود.