جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

همراه با شبکه اشراق در سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین15 خرداد - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراه با شبکه اشراق در سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین15 خرداد

همراه با شبکه اشراق در سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین15 خرداد


همزمان با سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین15 خرداد، صداو سیمای مرکز زنجان ویژه برنامه هایی را آماده پخش کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مرثیه آفتاب عنوان ویژه برنامه گفت و گو محورشبکه اشراق است که با حضور کارشناسان حوزه های علمی و سیاسی ضمن شناخت بهتر اندیشه‌های امام خمینی(ره) به بررسی برکات انقلاب اسلامی و نهضت امام در تغییر سیاست  ابرقدرتها و شکل گیری جبهه جهانی مقاومت علیه استعمار می پردازد.
این برنامه در دو قسمت50 دقیقه ای در تاریخ13 و 14 خردادماه از ساعت22 پخش خواهد شد.
 همچنین در برنامه شاهدان انقلاب که ساعت22 روز پنجشنبه پخش می شود، محورهای علل و عوامل شکل‌گیری قیام 15 خرداد، نقش امام‌خمینی(ره) در مدیریت سیاسی و اعتقادی این قیام ،نقش مردم در قیام و آمار شهدای این قیام، پیامدها، آثار و برکات قیام 15 خرداد با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
شبکه استانی صدا هم در اجرای مشترک با مرکز اراک از ساعت9 صبح بمدت60دقیقه به بررسی ابعاد شخصیتی وخصلت‏های برجسته‏ ایشان می پردازد.
همچنین در دو  برنامه 60 دقیقه ای  با حضور صاحبنظران مسائل سیاسی به بررسی رابطه بین قیام 15 خرداد و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت می شود، گزارش تلفنی، شعر و سرود موضوعی و ارتباط با مرقد امام راحل از آیتم های این برنامه است که از ساعت17 روزهای 14 و15 خرداد همراه شنوندگان خواهد بود.
غدیر انقلاب هم عنوان ویژه برنامه ای است که با محوریت تداوم افکار و اندیشه های حضرت امام با انتخاب حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای(مدظله) رهبری انقلاب از ساعت16 بمدت60 دقیقه پخش می شود.
سایر برنامه های روتین و تأمینی شبکه های استانی سیما و صدا نیز با حال و هوای این ایام پخش خواهد شد .
معاونت فضای مجازی مرکز هم با پخش زنده بیانات مقام معظم رهبری در 14 خردادماه در اینستاگرام، آپارات و سایت مرکز، تولید ویدئو کلیپ با موضوع قیام15خرداد، طراحی4 مورد پوستر، اینفوگرافی4مورد و بازنشر تولیدات سیما و صدا؛ همراه مخاطبان فضای مجازی خواهد بود.
معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم ضمن پوشش مراسم مناسبتی این ایام با تولید 2 گزارش تبیینی به بررسی ابعاد شخصیتی حضرت امام و تاثیر انقلاب در تغییر مناسبات جهانی، و یک گزارش درخصوص قیام15خرداد و نقش آن در روند پیروزی انقلاب می پردازد.