سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

همراه با مردم انقلابی استان در برنامه های 9 دی در شبکه قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

همراه با مردم انقلابی استان در برنامه های 9 دی در شبکه قزوین

همراه با مردم انقلابی استان در برنامه های 9 دی در شبکه قزوین

 

صداوسیمای مرکز قزوین سالروز حماسه 9 دی ماه را بصورت ویژه ای در برنامه های خود پوشش می دهد.
بگفته ی آقای معصومی فرمدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین این مرکز در حوزه ی سیما با برنامه های «صبح بخیر قزوین»، «رنگ زندگی»، «شب های مینودری»، «باقلوا»، «نشاط»، «پاسخ»، «ستاره ها»، «ویژه برنامه تحلیلی» و «پوشش راهپیمایی مردمی» رویکردی فعال و پویا نسبت به این مناسبت اتخاذ خواهد کرد.

ویژه برنامه ی تحلیلی 9 دی با رویکردی بصیرت محورانه و بمنظور آگاهی بخشی به مردم از ابعاد و زوایای فتنه های دشمنان انقلاب اسلامی و همچنین عزم و اراده ی ملت انقلابی ایران در برخورد با این توطئه های شوم از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

وی همچنین تصریح کرد: تأمین سیما هم با فیلم ها ی سینمایی «ابابیل» و «فاصله کانونی»، مستندهای «گرم ترین روز سال»، «اتحاد شوم» و «کاک سلیم» و همچنین میان برنامه ها و نماهنگ های ویژه با محتوای کلام رهبری، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به مردم میهمان خانه های مردم خواهد بود.

معصومی فر بیان داشت: در حوزی صدا هم رادیو قزوین با برنامه های «پنجره بامدادی»، «لحظه های آسمانی»، «پاتوق»، «دیماج»، «فانوس»، «نمایش کوتاه» و «انعکاس راهپیمایی مردمی» به این موضوع می پردازد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین خاطر نشان کرد: تأمین صدای مرکز قزوین هم با آنونس های رادیویی، «موسیقی با کلام»، میان برنامه های «نشان راه»، «جرعه ای از دریا»، «بصیرت»، «سخنرانی»، «پیشگامان»، «چراغ بصیرت»، «حماسه دی» و «را ه اینجاست» یوم ا... 9 دی ماه راه بصورت برجسته ای در برنامه های رادیو قزوین منعکس می کند.

وی اظهارداشت: خبر مرکز قزوین هم علاوه بر پوشش رویدادهای یوم ا... 9 دی گزارش های خبری و تولیدی از این روز تاریخی تولید و در برنامه های «بعد از خبر» و «گفتگوی ویژه خبری» هم به این مناسبت خواهد پرداخت.

آقای معصومی فر خاطر نشان ساخت: در حوزه ی فضای مجازی هم صداوسیمای مرکز قزوین علاوه بر اطلاع رسانی اخبار، رویدادها، مراسم و برنامه های مرکز و استان در خبرگزاری، سایت و شبکه های اجتماعی و همچنین معرفی کتب و نظرات مخاطبان، با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی، وب سایت ها و شبکه های اجتماعی،  برنامه های مرکز را معرفی، بسته های صوتی و تصویری و نماهنگ های حماسی با موضوع و محتوای مرتبط با 9 دی را در این فضا منتشر می کند.