جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

همکاری بیشتر بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) با صدا و سیمای خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

همکاری بیشتر بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) با صدا و سیمای خراسان رضوی

همکاری بیشتر بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) با صدا و سیمای خراسان رضوی

 

مدیر کل رسانه استانی گفت: بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) می تواند رسانه را از نظر محتوایی به ویژه در حوزه متن نمایشنامه های رادیویی و فیلم نامه تلویزیونی یاری دهد.

محسن نصر پور در بازدید از این بنیاد که امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک را نیز در پی داشت با اشاره به اهمیت تولید آثار فاخر با موضوع امام رضا (ع) افزود: مشهد 2017 و دهه کرامت فرصتی مغتنم است که در نشر فرهنگ و معارف رضوی می توان استفاده کرد.

بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) مجری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است که اختتامیه آن در دهه کرامت در داخل و خارج از کشور در مرداد ماه سال جاری به مناسبت میلاد امام رضا (ع) برگزار می شود.

مدیر عامل بنیاد امام رضا (ع) هم در این جلسه گفت: جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) در همه استان های کشور و در دو هزار نقطه از 77 کشور جهان برگزار می شود.

جعفری افزود: تدوین دانشنامه رضوی و تقویت بخش علمی جشنواره و ورود جشنواره امام رضا (ع) به دانشگاه ها و تأسیس خبرگزاری رضوی از رویکردهای جدید جشنواره امام رضا (ع) است.

وی با اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، مشارکت در تهیه و پخش آثار هنری در قالب مستند، انیمیشن، سریال، نماهنگ و ... را خواستار شد.