جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

هم استانی ها از شبکه خاوران راضی هستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

هم استانی ها از شبکه خاوران راضی هستند

 

صدا و سیمای خراسان جنوبی در آخرین نظر سنجی مرکز استان ها، به لحاظ جذب مخاطب و رضایت آنان در بین رتبه های برتر کشور قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، مهندس آینه دار، در شورای مدیران مرکزکه با حضورعلوی مدیر کل اخبار استان ها برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق گفت : این مرکز در ارزیابی های اخیر از نظر میزان رضایت مندی مخاطب در حوزه های صدا ، سیما و خبر بسیار خوش درخشیدند واز میانگین کشوری بالاتر بوده است.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: در آخرین نظر سنجی انجام شده سیمای  خاوران به لحاظ رضایت مندی مخاطب رتبه هشتم کشور را دارد و رادیو هم در جایگاه 13 است.
وی همچنین به دو برنامه مهم این مرکز در سال 97 اشاره کرد و گفت: چهل سالگی انقلاب و کنگره ملی 2 هزار شهید استان از اولویت های  برنامه سازی شبکه خاوران است که خوشبختانه در هر دو حوزه تولیدات کمی و کیفی خوبی داشته ایم.
مدیر کل اخبار استان ها هم در این نشست  حضور صدا و سیمای خراسان جنوبی در شبکه های خبری ملی را نشان از توانمندی بالای همکاران معاونت خبر این مرکز دانست و گفت: این مرکز خبرنگاران برند خوبی را تا کنون پروش داده است.
علوی افزود :امیدواریم با برنامه ریزی درست و استفاده بیشتر ازتوان و ظرفیت همکاران، خراسان جنوبی به جایگاه اصلی خود در میان مراکز استانی برسد.
وی به شرایط حساس کشور در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:ما همچنان در یک جنگ رسانه ای هستیم که در  راس آن آمریکا با تمام ابزار رسانه ای اش به دنبال برهم زدن آرامش اقتصادی و روانی جامعه است.
مدیرکل اخبار استان های سازمان، وظیفه رسانه ملی را در شرایظ کنونی بسیار خطیر دانست و گفت :همانگونه که در تابستان امسال با موفقیت توانستیم از شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم امروز هم وظیفه داریم آرامش را در کشور حفظ کنیم و برای مقابله با شایعات فضای مجازی مهیا شویم.
در این جلسه همچنین آقای  مهدی محمود آبادی به عنوان معاون خبر مرکز معرفی و از زحمات محمد علی صائب قدرانی شد.
و همچنین ضمن قدردانی از زحمات سید محمد نظامی ،محمد علی صائب به عنوان مدیر باشگاه خبرنگاران جوان خراسان جنوبی معرفی شد.
در ادامه عبدالرضا انگشتری هم به سمت دبیر ستاد اقامه نماز مرکز منصوب شد.
در این نشست همچنین از همکاران معاونت خبر که در ارزیابی های اخیر بالاترین رتبه را داشتند تجلیل شد.
در پایان سفر آقای علوی به مرکز خراسان جنوبی در کارگاه آموزشی 5 ساعته همکاران این مرکزضمن باز بینی مستند های فاخر کشور با ویژگی های مستند خبری فاخر و سناریو نویسی در مستند خبری بیشتر آشنا شدند.