جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

هم اندیشی مدیر کل مرکز گلستان با امام جمعه اهل سنت آق قلا - صفحه محتوایی خبر

 

 

هم اندیشی مدیر کل مرکز گلستان با امام جمعه اهل سنت آق قلا

هم اندیشی مدیر کل مرکز گلستان با امام جمعه اهل سنت آق قلا

هم اندیشی مدیر کل مرکز گلستان با امام جمعه اهل سنت آق قلا

مدیر کل صدا و سیمای گلستان برای تشریک مساعی و ارتقاء شاخص های دينی وفرهنگی استان و استفاده مطلوب تراز ظرفيت رسانه ملی و ائمه جمعه اهل سنت با آخوند میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزگلستان، در ابتدای این دیدار مديركل صداوسيما با بیان اینکه مردم گلستان با قومیت های مختلف با هم زندگی می کنند ورسانه به دنبال  به تصویر کشیدن این فرهنگ بلند است افزود: تشیع واهل سنت سال ها با هم زندگی مسالمت آمیزی دارند رسانه هم این رسالت را به بهترین وجه به نمایش گذاشته ودر آینده هم ادامه خواهد داشت .

عبدالحسینی بیان داشت : صدا و سيما خدمات صادقانه دولت و مسئولان را انعكاس می دهد تا اسباب دلگرمی مسئولان فراهم گردد، درعین حال مراقبت می كند تا با مطرح كردن ضعف های اجرايی و پيگيری مشكلات، مردم را به عنوان پشتوانه محكم حاكميت و نظام اميدوار و از كم كاری مسئولان كه به ثبات حاكميت لطمه می زند جلوگيری كند.

وی در پایان در گزارشی از عملکرد صدا وسیمای استان تصریح کرد: تنها راه موفقیت و عزت اسلامی، اتحاد است.

در ادامه امام جمعه اهل سنت آق قلا وحدت و همدلی را بزرگترین نیاز امروز جامعه دانست و نقش صدا و سیما را در تقویت آن مهم خواند.

آخوند میرزاعلی که در دیدار مدیران واحدهای مختلف صدا وسیمای مرکز گلستان سخن می گفت ضمن اشاره به وجود صمیمیت و همدلی درکنار تنوع مذاهب در این استان، تحکیم وحدت و مبانی همدلی را از رسالت های مهم صدا وسیما عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از تلاش های صداوسيمای مرکز در زمينه تعميق باورهای دينی و آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری افزايش  برنامه های معارفی در صداوسيما واستفاده از كارشناسان استانی برای پاسخ به شبهات دينی برای شیعه و سنی، توليد برنامه های صداوسيما با محوريت توجه به سبک زندگی، و اتحاد و همدلی راخواستار شد.