جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

وزیر راه و شهرسازی در صدا و سیمای گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

وزیر راه و شهرسازی در صدا و سیمای گیلان

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور در دفتر کار محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای گیلان  درجلسه ای به بررسی وضعیت راه های استان در بحران برف پرداختند .

در این جلسه دکتر نجفی استاندار گیلان، شعبانپور مدیرکل راه و شهرسازی، علیپور مدیرکل پایانه های استان نیز حضور داشتند.

وزیر راه و شهرسازی که به منظور بازدید از مناطق برف گرفته وارد گیلان شده، علاوه براین نشست در ارتباط زنده ی تلویزیونی با شبکه خبر نیز گزارش از وضعیت بحرانی برف گیلان ارائه داد.

وی از تلاش مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای گیلان و نقش این رسانه درحل بحران تقدیر و تشکر کرد.

همچنین دکترمحمد علی نجفی استاندار گیلان در این دیدار با بیان اینکه: بارش سنگین برف شهرهای مختلف استان را با مشکلات جدی مواجه کرد، گفت: صدا و سیمای گیلان تلاش کرد تا با همکاری مردم و مسئولان از ایجاد بحران پیشگیری شود . وی با بیان اینکه همه دستگاه های اجرایی استان در بحران برف خوب عمل کردند، از مدیرکل صدا و سیمای گیلان و کارکنان پرتلاش این مرکز در اطلاع رسانی هنرمندانه تشکر کرد.

محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این نشست بابیان اینکه همه تلاش شبانه روزی و تدبیر دست اندرکاران رسانه ملی دراستان براین بود تا با اطلاع رسانی دقیق آرامش را دربین مردم استان حاکم نماید.

alt

وی افزود: درشرایط بحرانی، مردم صدا و سیما را بهترین راه ارتباطی برای بیان مشکلات با مسئولان انتخاب کرده و در این راستا توانستیم با پخش اخبار و گزارش های مختلف در برنامه ها و با دعوت مکرر از مسئولان مختلف و بالاترین مقام اجرایی دولت در استان، آخرین وضعیت خدمات رسانی مسئولان را اطلاع رسانی نمائیم.