جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

وزیر ورزش و جوانان در مرکز لرستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

وزیر ورزش و جوانان در مرکز لرستان

دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان با حضور در صدا و سیمای مرکز لرستان با مدیر کل این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

 ایشان با بیان اینکه دولت در چند سال اخیر توجه خاصی به استان ها و شهرستان های محروم از جمله لرستان داشته، افزود: این امر موجب ایجاد روحیه امید و تحرک بخشی در این استان ها شده است.

عباسی با تاکید بر اینکه امروز با اقدامات صورت گرفته توسط دولت ما شاهد رشد و شکوفایی استان های محروم هستیم، یادآور شد: به طور حتم خمیر مایه این رشد و شکوفایی ایران اسلامی جوانان پرتلاش این مرز و بوم بوده است.

ایشان ضمن تمجید از حضور جوانان لرستانی در عرصه های مختلف ورزشی کشور اظهار داشت: همه ما باید دست به دست هم دهیم تا موانع و مشکلات بر سر راه جوانان و ورزش استان لرستان را مرتفع نماییم و شاهد استفاده بیشتر از ظرفیت های جوانان این استان در عرصه های مختلف باشیم.

فتاح کمری مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز در این دیدار به حمایت های همیشگی رسانه از ورزش استان اشاره کرد و افزود: حضور قهرمانان لرستانی در تیم های مختلف باشگاهی کشور یقینا فرصتی مغتنم برای معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های جوانان لرستانی است که رسانه نیز در به فعل در آمدن این فرصت ها از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. شایان ذکر است در ادامه این دیدار دکتر عباسی با حضور در برنامه جام افلاک به تشریح کارها و برنامه های در حال انجام در زمینه های مختلف ورزشی در استان لرستان پرداخت.

alt

alt