سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

وزیر کشور مهمان برنامه گفتمان مرکز کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

وزیر کشور مهمان برنامه گفتمان مرکز کردستان

 توسعه همه جانبه استان فرهنگی کردستان از جدی ترین اولویت برنامه های دولت است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: وزیر کشور در برنامه تلویزیونی گفتمان که جمعه شب از شبکه استانی صدا و سیمای کردستان پخش شد با بیان این مطلب گفت: بحمدالله مردم غیور و انقلابی استان کردستان در همه عرصه ها نشان داده اند که با تدبیر و هوشیاری راه را برای نفوذ بدخواهان تنگ کرده و با همت و تلاش در کنار مسئولین اجرایی استان در مسیر تعالی و پیشرفت گام بر می دارند.

رحمانی فضلی با اشاره به امنیت قابل قبول، استعدادها و پتانسیل های موجود در استان افزود: باید با جذب سرمایه سرمایه گذاران و ایجاد بستر مناسب برای استقبال از سرمایه گذاری در این استان، در راه ایجاد اشتغال پایدار و تولید همت گمارد.

در ادامه استاندار کردستان نیر در سخنانی به اراده مسئولین استان برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در جهت توسعه اشاره کرد و افزود: تمام سعی و تلاش ها در راه عمران و آبادانی این استان فرهنگی است و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

زاهدی همچنین به سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با توجه و عنایتی که معظم له به استان کردستان در سفر پر خیر و برکتشان داشتند خدمتگزاران در این استان در راستای عمل به منویات مقام عظمای ولایت تمام سعی و تلاش خود را برای اجرای  فرامین رهبر عزیز به کار خواهند گرفت.

برنامه گفتمان به تهیه کنندگی حسین جلالی روزهای شنبه از سیمای مرکز کردستان پخش می شود که به مناسبت سفر وزیر کشور به استان جمعه شب از سیمای مرکز کردستان پخش شد. این برنامه در ساختار مناظره ای است و میهمانان موافق و مخالف موضوع در برنامه حضور می یابند موضوع های برنامه گفتمان عمدتاً درباره توسعه استان از جنبه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است از جمله آیتم های این برنامه گزارش و نریشن است.

alt

alt