حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷

ويژه‌ برنامه های صدا و سيمای مرکز زنجان برای لیالی قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

ويژه‌ برنامه های صدا و سيمای مرکز زنجان برای لیالی قدر

ويژه‌ برنامه های صدا و سيمای مرکز زنجان برای لیالی قدر

 

صدا و سیمای مرکز زنجان امسال نیز با فرا رسیدن لیالی قدر تلاش می کند با پخش ویژه برنامه های مختلف در شب های قدر حال و هوای معنوی خاصی را  تا در شب نزول قرآن، برای بینندگان و شنوندگان خود فراهم کند .

در این راستا رسانه استانی با بسیج همه امکانات و نیروهای خود مراسمات باشکوه شب های قدر را از 4 نقطه استان به صورت زنده پوشش خواهد داد .

شبکه استاني اشراق امسال در شب های قدر مراسم با شکوه که هرسال با سخنرانی آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برگزار می شود را به صورت زنده پخش میکند .

زمان شروع این ویژه برنامه ها پس از خبر ساعت 23 بوده و تا 2 بامداد نیز ادامه خواهد داشت. تهیه کننده این ویژه برنامه ها فریدون قدیری می باشد .

برای پوشش این مراسمات پرفیض امکانات مختلف فنی از قبیل واحد دو دستگاه سیار تلویزیونی ، واحد sng و ... بهره گیری خواهد شد .

رادیوزنجان نیز با 3ويژه برنامه 180 دقيقه‌ای در شب شب بيست‌و يکم از مسجد جامع خرم دره و شب بيست ‌و سوم ماه رمضان از امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) ویژه برنامه های لیالی قدر را به صورن زنده پوشش خواهد داد . تهیه کنندگی ویژه برنامه های رادیو نیز بر عهده خانمها فاطمه بیات و شیوا مرادی با پوشش کامل مراسم سخنرانی ،تلاوت قرآن ، مداحی و دعاي جوشن کبير و قرآن  از ساعت 23 تا 2  بامداد همراه شنوندگان مومن و روزه دار خواهد بود .

سایر برنامه روتین مرکز در حوزه های سیما و صدا  نیز با پرداختن  به موضوع شب هاي قدر، اهميت اين شب‌های گرانقدر، لحظه های معنوی را برای روزه داران رقم خواهند زد.