رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

ويژه برنامه های 28 صفر در صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

ويژه برنامه های 28 صفر در صدا و سیمای گلستان

ويژه برنامه های 28 صفر در صدا و سیمای گلستان

 

صدا وسيمای گلستان به مناسبت 28 صفر و شهادت امام رضا (ع) برنامه های ویژه ای را برای این ایام تدارک ديده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، دعای پیامبر اعظم ویژه برنامه سالگرد رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری بصورت زنده از امامزاده عبدالله (ع) گرگان ویژه  سالگرد رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برای ینندگان همیشه همراه گلستانی پخش می شود . عنوان برنامه ایست که از سیمای  گلستان روی آنتن می رود.

آیتم های این برنامه زیارت نامه حضرت رسول(ص) توسط آقای درویشی، مداحی مرشدی و پخش سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی فرد، گزارش مردمی مرثیه خوانی و مداحی و ... می باشد.

این برنامه از ساعت 10:00 صبح  به مدت 70 دقیقه با تصویربرداری سمیه پاسندی، سعید محسن خراسانی و جلیل خمری و صدابرداری ولی ا... اسماعیل زاده 16 آبان روی آنتن می رود.

در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز

"معراج وصال"  ویژه برنامه سالگرد رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) عنوان برنامه ایست که از رادیو گرگان روی آنتن می رود.

این برنامه به تهیه کنندگی رابعه اخلومدی بصورت زنده 16 آبان  از رادیو گرگان ویژه  سالگرد رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برای شنوندگان همیشه همراه گلستانی پخش می شود .

آیتم های این برنامه ارتباط با كارشناسان مذهبی به موضوعاتی از قبيل اسوه حسنه بودن حضرت رسول، شرح حديث تقلين، سبک زندگی ايشان و همچنين مفهوم كلمه مصطفی و پرداختن به زندگی نامه امام حسن مجتبی (ع)، گزارش مردمی مرثیه خوانی و مداحی و ... می باشد.

این برنامه از ساعت 09:00 صبح  به مدت 120 دقیقه به گویندگی ارمغان سرایداری، گزارشگری کامبیز یزدانی و نویسندگی زهرا حسن زاده  به سمع شنوندگان می رسد.

"پاییز هشتم " عنوان ویژه برنامه ای است که در روز شهادت امام رضا(ع) ازرادیو گرگان به تهیه کنندگی سونیا سعادت فر با هدف تبیین اندیشه های ناب ثامن الحجج(ع) بصورت زنده 17 آبان روی آنتن می رود.

آیتم های این برنامه دعوت از کارشناسان مذهبی، گزارشهای مردمی، ارتباط زنده با مشهد مقدس حرم علی بن موسی الرضا(ع)، تصنیف و مداحی، ارتباط با شعرای آیینی و ذاکران اهل بیت (ع)، پخش مداحی و مرثیه  و ...می باشد .

این برنامه از ساعت 09:00 صبح  به مدت 120 دقیقه به گویندگی مریم ملانوروزی، گزارشگری زهرا برزگر خاندوزی  و نویسندگی سونیا سعادت فر  به سمع شنوندگان می رسد.

"سایرایاراولکام" ویژه برنامه این ایام  رادیو ترکمنی و برون مرزی گلستان است که بصورت زنده به مدت 120 دقیقه با آیتم هایی از قبیل ارتباط زنده با مسئولین و روحانیون اهل سنت و گزارش مردمی و ... به تهیه کنندگی احمد قرنجیک، عبدالطیف گرکز و لطیفه دوجی  روی آنتن می رود.

معاونت خبر مركز هم همگام با ساير معاونتهای توليدی مهيای پوشش گسترده اين ایام سوگواری و  مهم شده است.

معاونت فضای مجازی نیز همراه با دیگر معاونت های مرکز اقدام به تولید و بارگذاری مطالب متنوع با موضوع سوگواری در قالب های طراحی اینفوگرافی، پوستر، عکس نوشت، کلیپ، نماهنگ و... نشر بسته های ویژه فضای مجازی از برنامه های سیما و صدا از جمله عملکرد معاونت فضای مجازی رسانه استانی در خصوص این ایام خواهد بود.