جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹

ویژه برنامه‌های شبکه شما به مناسبت دهه کرامت/ ارتباط زنده با مراکز استانی و حرم‌های مطهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه‌های شبکه شما به مناسبت دهه کرامت/ ارتباط زنده با مراکز استانی و حرم‌های مطهر

ویژه برنامه‌های شبکه شما به مناسبت دهه کرامت/ ارتباط زنده با مراکز استانی و حرم‌های مطهر


به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، برنامه‌های مختلفی از جمله ارتباط زنده با حرم‌های مطهر در مشهد، قم و شیراز برای پخش از شبکه «شما» در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، با توجه به فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت معصومه(س)، امام رضا(ع) و دهه کرامت، ویژه برنامه‌های مختلفی برای پخش از شبکه «شما» تدارک دیده شده است.
بر این اساس هشت ارتباط زنده با حرم‌های مطهر امام رضا(ع) در مشهد مقدس، فاطمه معصومه(س) در قم و حضرت شاهچراغ در شیراز، در دستور کار قرار گرفته است.
این ارتباط‌های زنده روزهای سن‌شنبه چهارم تا جمعه 13 تیرماه و طی ساعت‌های مختلف با صدا و سیمای مراکز قم، فارس و خراسان رضوی برقرار خواهد شد.
مستند «شکوه مقدس» تولید مرکز قم، مستندهای صفای زیارت، مسافر خوشبختی، گل‌های آسمانی، هم رکاب، عاشقانه‌ای برای یک دوست، زیارت، سایه خورشید، نشانه عاشقی، واقفان مهمان‌سرا، در میان این مسیر سبز و برنامه‌های ترکیبی این روزها، میزبان و چمدان و فیلم کوتاه جایی برای آرامش هم از تولیدات مرکز خراسان رضوی، طی دهه کرامت روی آنتن شبکه «شما» می‌روند.
از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای دهه کرامت در شبکه شما، فیلم تلویزیونی «کویر» تولید مرکز خراسان رضوی است که همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) پخش خواهد شد.
میان برنامه‌های رسم دعبل و مشاعره رضوی به همراه کلیپ و نماهنگ‌هایی با کیفیت HD  هم در ایام دهه کرامت طی زمان‌های مختلف طی و در فواصل برنامه‌ها روی آنتن می‌روند.