سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع) - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع)

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع)

 

صداوسیما خراسان شمالی با ویژه برنامه های مختلف در شب های قدروشهادت مولای متقیان(ع) مهمان مخاطبانش است.
 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ سیمای شبکه اترک در شب های قدر با پخش زنده مراسم شب های قدر از مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و آستان مقدس امام زاده سید عباس(ع) شهرستان بجنورد و همچنین مصلای شهرستان اسفراین بینندگان و شب زنده داران را همراهی می کند.
این ویژه برنامه به تهیه کنندگی علی حسن نیا شبهای 19 ، 21 و 23 رمضان مصادف با شب های قدر از ساعت 22 تا پایان مراسم به طور زنده از سیمای اترک به روی آنتن می رود.
صدای اترک نیز با برنامه‏های «شب های سرنوشت » و«ماه محراب» شنوندگان را همراهی می کند. «شب های سرنوشت » با پخش زنده مراسم شب های قدر از مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و آستان مقدس امام زاده سید عباس(ع) شهرستان بجنورد در کنار روزه داران است. 
همچنین صدای اترک در سالروز شهادت امیرالمؤمنین (ع) با برنامه "ماه محراب"  عزادارن امام اول شیعیان را همراهی می کند. این برنامه به سیره حضرت علی(ع) در خانواده و موضوع عدالت طلبی از دیدگاه ایشان و به بیان مصادیق عملی عدالت طلبی امام علی(ع) می پردازد.
گزارش های مردمی ، حرف دل (صحبت ها و دلگویه های کسانی که آرزوی زیارت امام علی را دارند) ،گزارش ازشهرهاواماکن مذهبی ازجمله نجف اشرف و مشهد مقدس ، کارشناس مذهبی ، دلی به وسعت دریا ، موسیقی بی کلام  وبا کلام ، مرثیه ومداحی ، تلفن و پیامک، کارشناسی ، معرفی کتاب ، کلام بزرگان و... از جمله بخش های این برنامه است
«ماه محراب» روز دوشنبه 6 خرداد مصادف با 21 رمضان شهادت حضرت علی(ع) به تهیه کنندگی زهرا حیدری از ساعت 10 به مدت 90 دقیقه از صدای اترک به طور زنده پخش می شود.