سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه‏ های عید سعید فطر شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه‏ های عید سعید فطر شبکه اترک

ویژه برنامه‏ های عید سعید فطر شبکه اترک


صداوسیمای خراسان شمالی با ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی در جشن عید سعید فطر همراه مخاطبانش  است.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی،  ویژه برنامه « شکرانه » سیمای اترک با دعوت از هنرمندان  ، خوانندگان و نوازندگان موسیقی محلی با اجرای زنده و با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح در  روز عید سعید فطر تهیه وپخش می شود.
« شکرانه » با بخش های مختلفی مانند : گزارش های مردمی ، موسیقی تصویر ،  گزارش از برگزاری جشن ها ، معرفی آداب و رسوم اقوام مختلف استان در عید سعید فطر، ارتباط با اماکن مقدس ، تلفن و پیامک های مردمی و... سعی دارد تا لحظات شاد و بانشاطی را برای بینندگان خود در عید شکوه بندگی فراهم کند.
« شکرانه » به تهیه کنندگی سید ابراهیم مسبوق  روز عید سعید فطر و روز بعد از ساعت10به مدت2 ساعت به طور زنده از سیمای اترک روی آنتن  می رود.
 صدای اترک نیز در روز عید سعیدفطر با ویژه برنامه « شکرانه » به شنوندگان خود عیدی می دهد. این برنامه با هدف پاسداشت عید سعید فطر و شکر گذاری به درگاه خداوند و ایجاد شور و نشاط معنوی پس از یک ماه روزه داری و با موضوعات زکات فطریه و رسیدگی به مشکلات فقرا ، چگونگی حفظ آثار و برکات ماه رمضان در طول سال ، انس با مساجد  و مجالس مذهبی ، خود داری و کنترل نفس ، سبک زندگی رمضانی و....      تهیه وپخش می شود.
« شکرانه » با بخش های گوناگونی مانند: گزارش های مردمی، موسیقی، کلام بزرگان، ارتباط با مراکزمذهبی، نمایش های زنده طنز، گفتگو با علمای دینی،تلفن و پیامک، آداب و رسوم اقوام در عید فطر و...سعی دارد تا فضای شادومفرح را برای شنوندگانش به وجود آورد.
« شکرانه » به تهیه کنندگی مریم سلمانی طبری و گویندگی آرش ضرغامی و سمانه دلاوری روز عید فطر و روز بعد از ساعت10 به مدت 90 دقیقه به طور زنده از صدای اترک پخش  می شود.